Эректин-т при захворюваннях статевих органів №30 ТМ Авіценна

Эректин-т при захворюваннях статевих органів №30 ТМ Авіценна
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 470568930
 
 

Опис товару:

Біологічно активна рослинна речовина Эректин-т на основі екстракту трави эспарцета піщаного. Екстракт містить пластичні, енергетичні, мінеральні компоненти, вітаміни і мікроелементи, а також особливу групу речовин, що виробляються в процесі усього циклу розвитку эспарцета піщаного.

Вони виконують захисно-компенсаційну функцію, беруть участь в усіх процесах обміну і є аналогами біорегуляторів (медіаторів і статевих гормонів) організму людини.

Вступ комплексу екстракту з їжею захищає системи біосинтезу статевих гормонів.

Відзначається оптимізація гормонального балансу і обміну речовин, порушених під впливом стресів, екстремальних умов і хронічних захворювань.

Рекомендується застосовувати:

У час і після тривалих психо-эмоциональных і фізичних навантажень з метою попередження розвитку статевого безсилля і відновлення якості ерекції.

При зниженні статевої активності на тлі хронічної втоми і стомлюваності, що супроводжуються розвитком судинної патології, астенією, імунодефіцитом і збоєм в обміні речовин.

При хронічних захворюваннях статевих органів, при яких відзначається зниження вироблення ендогенного тестостерона, порушення ерекції, затримка сім'явипорскування і зниження статевої активності.

Показання до застосування:

Біологічний коректор до раціону харчування і загальнозміцнюючий рослинний засіб, поновлюючий захисно-пристосовні можливості організму в умовах екологічно несприятливих чинників, токсичних дій і при захворюваннях репродуктивних органів, що розвинулися на цьому фоні.

Склад: екстракт трави эспарцета пісочного ― 0,1г. Допоміжні речовини: крохмаль, лактоза, мікроскопічна целюлоза, стеарат кальцію.

Спосіб застосування і дози : 1 пігулка за 30 хв. до сніданку, 2 пігулки за 30 хв. до обіду, 3 пігулки до вечері. Впродовж 30 днів.

Енергетична цінність: 135 ккал/100 г, білків - 4%, жирів - 0,1%, вуглеводів - 34,2%

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонент.

Упаковка: 30 пігулок по 0,5г.

Термін зберігання : 18 місяців від дати виготовлення

Умови зберігання : Зберігати в захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі від 0 до 25 С. і відносній вологості повітря не більше 75%.

Виготовлено в Україні: ТУ У 15.8-31234777-021-2005

Купити Эректин-т в інтернет-магазині або в офісі за адресою: Київ, проспект Лобановського, д. 126Г, оф.2

Замовити Эректин-т з доставкою по Україні післяплатою по тел. 38095-175-88-49, факс 38044-524-25-32
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create