Торф'яні горщики 80х80мм

Торф'яні горщики 80х80мм
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 3238339
 
 

Опис товару:

Торф'яні горщики 80х80мм

ТОРФ'ЯНІ ГОРЩИКИ

Торф'яні горщики застосовуються для розсади овочевих і квіткових культур.

Так в чому ж переваги торф'яних горщиків?
Переваги якісних торф'яних горщиків перед звичайними торф'яними горщиками.
Горщиками торф'яні порожнисті є місткість, стінки яких виконані з торфо-древесной або торфо-картонной суміші (70орфа 30ищ. катрона), різних розмірів. Горщики торф'яні порожнисті виготовляються з верхового сфагнового фрезерного торфу з добавками до нього деревній або картонній суміші, мела (для зниження кислотності торфу). Горщики мають достатню механічну міцність, як в сухому, так і в зволоженому стані. Горщики не містять патогенної мікрофлори і насіння бур'янів.

Товщина стінок якісного торф'яного горщика, вироблюваного на підприємстві 1-1,5 мм (у відмінності від не якісного торф'яного горщика товщина стінок якого не менше 2,5 мм), що дозволяє при висадці в грунт розсади в торф'яних горщиках швидше проростати через стінки і дно, що забезпечує швидку приживаність розсади у відкритому грунті. А так само сприяє швидшому розпаду торф'яного горщика в грунті, що істотно знижує витрати фермерів, городників і садівників-любителів на внесення добрив в грунт в осінній період.

У відмінності від не якісного торф'яного горщика, з товстою стінкою, Якісний Торф'яний Горщик розкладається після висадки в грунт в течії 28-32 дн., що не доставляє зайвого клопоту фермерам після збору урожаю по прибиранню полів від звичайних торф'яних горщиків, що не розклалися.

Пористість стінок нашого горщика забезпечує оптимальний водно-повітряний режим корнеобитаемого шару, а при висадці в грунт корені рослини вільно проростають через їх дно і стінки.

Коротка інструкція по застосуванню торф'яних горщиків :

Заповніть торф'яні горщики зволоженим поживним грунтом, посійте насіння, посадіть цибулини або живці. Для кращого проростання накрийте торф'яні горщики склом або плівкою.

Підтримуйте грунт в торф'яному горщику у вологому стані. У міру розвитку рослин розставте торф'яні горщики вільніше (для поліпшення аерації і відвертання переплетення коренів сусідніх рослин).

Вирощену розсаду висаджуйте в грунт разом з торф'яним горщиком. За один день до висадки треба полити розсаду до повного насичення. Торф'яні горщики при посадці треба заглиблювати на 2-3см нижче рівня грунту.

З повним переліком садово-городніх товарів нашого магазину ви можете ознайомитися зд

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create