Інверторний тепловий насос AQUAIR серія EVA

Інверторний тепловий насос AQUAIR серія EVA
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M5533930
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Тенденція до збільшення вартості енергоресурсів наштовхує розробників на необхідність створення максимально енергоефективного обладнання. Саме такими є теплові насоси «повітря-вода» Neoclima AQUAIR, серія EVA, які призначені для опалення і гарячого водопостачання (ГВП).

Тепловий насос Neoclima складається з:
• внутрішнього блоку (гідромодуля), є центром всієї системи;
• зовнішнього блоку, забезпечує температурний обмін із зовнішнім повітрям.

Варіанти застосування теплових насосів Neoclima:
- обігрів приміщення;
- нагрівання води (ГВП);
- обігрів приміщення і нагрівання води;
- охолодження приміщення і нагрівання води;
- охолодження приміщення (кондиціонування).

Принцип роботи теплового насоса, як і кондиціонера, заснований на перенесенні тепла від зовнішнього середовища в приміщення при обігріві і з приміщення на вулицю при охолодженні. У цьому випадку електроенергія витрачається не на вироблення тепла (як у конвекторах, котлах тощо), а на перенесення його з одного середовища в інше. За рахунок такого технічного рішення теплові насоси заощаджують значну кількість електроенергії, тим самим знижують щомісячні фінансові витрати власника.
Тепловий насос монтується аналогічно звичайному кондиціонеру, що істотно полегшує монтаж системи. Це особливо актуально в тих випадках, коли необхідно модернізувати вже готове приміщення. Від внутрішнього блоку вода подається на водяні теплі підлоги, фанкойли і накопичувальний бак ГВП.
Теплові насоси «повітря-вода» — це поновлювані джерела енергії, на відміну від систем опалення на викопному паливі і низькоефективних електрообігрівачів. Ця єдина система обігріває приміщення до потрібної температури, постачає гарячу воду для побутових потреб і навіть охолоджує повітря в жарку пору року. Зараз теплові насоси Neoclima розглядаються як ідеальний спосіб опалення в ГВП житлових приміщеннях.
Опалення з використанням газу, нафти та електроенергії збільшує викиди вуглекислого газу в атмосферу. Крім того, ці традиційні способи обігріву менш ефективні, ніж тепловий насос, а їхні експлуатаційні витрати вищі.
Виготовляється тепловий насос з високоякісних матеріалів і компонентів, наприклад, компресори Mitsubishi, циркуляційні насоси Wilo, що забезпечує високе енергозбереження, а також гарантує тривалий термін служби.

Переваги:
- швидкий і простий монтаж. Гідромодуль можна розмістити у будь-якому зручному місці Вашого будинку. Максимальна довжина фреонопроводів 25 м з перепадом по висоті до 8,5 м, що дозволяє розмістити зовнішній блок в будь-якому місці, де Вам зручно – біля будинку або на балконі;
- енергоефективність СОР 4,15 (для моделі 14 кВт). Тепловий насос Neoclima володіє високою енергоефективністю в своєму класі і забезпечує більшу теплопродуктивність при меншій витраті енергії. Ефективність роботи зберігається при зовнішній температурі до -15 °C. Завдяки передовому інверторному управлінню, тепловий насос витрачає електроенергію, необхідну лише для підтримання раніше заданих параметрів. Точний контроль температури забезпечує комфорт в приміщенні незалежно від погоди;
- універсальні рішення однією системою. Тепловий насос Neoclima можна використовувати з низькотемпературними радіаторами опалення, з фанкойлами, системою підігріву підлоги. Також до системи теплового насоса можна додатково підключати баки непрямого нагріву і сонячні колектори. У різних контурах, наприклад, в опалювальному та ГВП, значення температури контролюються одночасно і підтримуються автоматично в залежності від встановлених діапазонів значень температур в приміщенні або накопичувальному баці;
- висока надійність завдяки якісним комплектуючим.

Раціональне споживання електроенергії не тільки знизить Ваші витрати на опалення, але і вміст СО2 в атмосфері, що неодмінно стане внеском у захист навколишнього середовища.

Купити інверторний тепловий насос AQUAIR серія EVA можна, оформивши замовлення через корзину. Ціна і наявність товару можуть бути уточнені у менеджера-консультанта.

Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create