Плотерна порізка

Плотерна порізка
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01216951
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Плотерна порізка , ширина 1200 мм Порізка різних плівок для зовнішнього застосування і для інтер'єрної реклами .
Плотерна порізка - один із самих економічних і якісних способів нанесення реклами на таблички , інформаційні стенди , шелфтокери , вивіски , лайтпостери , вітрини або автомобілі.Ето аплікація з PVC плівок , вирізаних на плоттері .
Плотерна порізка являє собою технологію точного відтворення векторного комп'ютерного зображення на самоклеїться матеріалі , що має підкладку. Ця технологія , дозволяє виготовити недорогі наклейки з вінілової плівки з наступним нанесенням їх на будь-які гладкі поверхні. Ми здійснюємо порізку на ріжучому плоттері , вибірку , монтаж і накочення плоттерной різання . Найчастіше використовується самоклеящаяся вінілова плівка , рідше - самоклеящаяся папір для етикеток . У більшості випадків ми виконуємо плоттерна різання самоклеїться плівки за готовими комп'ютерним файлам.
Плотерна порізка проводиться за допомогою ріжучих плотерів - катерів. Ріжучі плоттери або каттери (від англійського слова « cuter » - різак ) - пристрої для плоттерной різання ( вирізування ) зображень з вінілової і термопереносной плівки , самоклеющейся паперу і інших матеріалів.
Сфера застосування Оформлення вітрин , тонар , автомобілів і кіосків , виготовлення попереджуючих та розпорядчих знаків і табличок , рекламних матеріалів і т. п. Вся застосовувана нами плівка призначена для використання як усередині приміщень , так і на відкритому повітрі.
Матеріали Для плоттерной порізки ми використовуємо різну еластичну самоклеящуюся плівку. Найпоширеніша плівка для зовнішньої реклами є ORACAL серії 641 . Дана серія представлена 60 колірними модифікаціями з глянцевою і матовою поверхнею.
Термін служби При використанні на вертикальній поверхні в середньоєвропейському нормальному кліматі мінімальний термін експлуатації при застосуванні фахівцями для білої і чорної плівки становить 4 роки , для кольоровий - 3 роки. Температура застосування від -40 ° С до +80 ° С.
Температура приклеювання не нижче +10 ° С.
Ширина робочого поля - 60 см , довжина - 50 м.
Температура приклеювання Плівки ORACAL повинні завжди наклеюватися при температурі вище +8 ° С. У перші 24 години після наклеювання необхідно стежити за тим , щоб температура істотно не знижувалася . Якщо, проте , це відбудеться , рекомендується додаткова обробка феном

Інформація про продавця:
03067, Україна, Київська, Київ, Виборгська, будинок 70
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 

Товари, які переглядали

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create