Насоси трансформаторні серії МТТ, купити недорого

Насоси трансформаторні серії МТТ, купити недорого
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M5750937
 
 

Опис товару:

Насоси трансформаторні серії МТТ призначені для забезпечення циркуляції трансформаторного масла (температурою до 85 оС) в системах охолодження силових трансформаторів пересувних установок. Трансформаторні насоси являють собою єдиний моноблочний безсальниковий агрегат, що складається з вбудованого асинхронного електродвигуна з короткозамкненим ротором і відцентрованим насосом з робочим колесом, насадженим на вал електродвигуна.

Р, кВт: 1,0.
Подача, м3/ч: 16.
Напір, м: 10.
ККД, %: 36.
Кав. запас, м: 4,0.
Маса, кг: 50.

Трансформаторні відцентрові насоси повністю герметичні за рахунок застосування спеціальної технології просочення литих деталей герметиками. Допускається тривала робота трансформаторних насосів на висоті над рівнем моря до 3000 м в умовах вібрації частотою до 100 Гц і прискоренням до 1 (для МТТ 16/10 — до 3), а також короткочасна робота тривалістю не більше 20 с при частоті 50 Гц і прискоренні до 3.
Режим роботи — тривалий.
Середній ресурс до заміни підшипників не менше 50000 годин.
Середній термін служби до капітального ремонту не менше 70000 годин. Перед упаковкою насоси на 90% заповнюються трансформаторним маслом (ГОСТ 982-80) з електричною міцністю не менше 20 кВ. Консервація насоса засвідчується свідоцтвом.

Купити насоси трансформаторні серії МТТ можна, оформивши замовлення через корзину. Ціна може бути уточнена у менеджера-консультанта.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 

ТОВАРИ, ЯКІ ПЕРЕГЛЯДАЛИ

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create