Поліуретанова клейова смола для гальки та щебеню IZOЛІТ ballast, купити в Україні

Поліуретанова клейова смола для гальки та щебеню IZOЛІТ ballast, купити в Україні
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M5858717
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Виробник: Україна.
Упаковка: металеве відро 10 л + металеве відро 10 л = 20 л.
Маса: компаунд А 10 кг + компаунд Б 10 кг = 20 кг.

IZOЛІТ ballast - двокомпонентний поліуретановий сполучний клей для мінеральних крупнофракційних наповнювачів (щебінь, граніт, базальт, вапняк та ін.) являє собою суміш компаудів (А+Б) низької в'язкості, що складаються з ізоціонатів (МДІ), поліолів, модифікаторів і спеціальних добавок.

Застосування
Поліуретановий сполучник IZOLIT-ballast призначений для зміцнення насипних структур із щебеню і гравію (укосів, садових доріжок, альпійських гірок, відсипань під фундаменти і дороги).
Може використовуватися для поверхневого і структурного зміцнення (склеювання) щебеневого баласту на швидкісних ділянках залізниць з метою забезпечення цілісності, пружності, водо- і повітропроникності баластних призм.
Запобігання підйому і вибивання частинок баласту і стабілізації верхньої будови колії при високошвидкісному русі поїздів.
Може застосовуватися в гідротехнічному будівництві для цілей укріплення берегів та влаштування щебеневих укосів, насипів (насипні хвилерізи, дамби, стабілізація габіонів). Під час ремонтуі і влаштування щебеневих баластних протиерозійних конструкцій з твердих і м'яких гірських порід на автомобільних дорогах, а також для вирішення інших завдань, пов'язаних з необхідністю зміцнення насипних споруд із щебеню і гравію різного гранулометричного складу.

Переваги
1. Клас клеючих речовини.
2. Хороша сумісність з різними видами фракційних наповнювачів (щебінь, граніт, базальт, вапняк і ін.) згідно з ГОСТом 7392-2022.
3. Сполучний компаунд може бути модифікований відповідно до спеціальних вимог замовника.
4. Залежно від різних умов застосування (температура, вологість) оптимальні в'язкість і швидкість полімеризації сполучника дозволяють рівномірно обволікати частинки наповнювача і утворювати в місцях їхнього дотику міцні, еластичні і довговічні «клейові містки».
5. Компаунд низької в'язкості (високопроникний).
6. Не містить розчинників фреонів і галогенів.
7. Висока гідролітична стійкість, стійкість до впливів зовнішнього середовища в різних кліматичних зонах, перепаду температур, стійкість до агресивних середовищ, морозостійкість, діелектричні властивості.
8. Зручне співвідношення змішування компонентів (А+B) (1:1 за об'ємом).
9. Володіє високою стабільністю властивостей протягом всього терміну служби.
10. Після повного затвердіння сполучного компаунда еластомер є абсолютно інертним і безпечним для людини, тварин і навколишнього середовища.

Витрата. Розрахункова витрата сполучного клею IZOЛІТ ballast становить 3-3.5 кг/м2 (при середній глибині проникнення зв'язуючого 0,1-0,3 м).

Купити поліуретанову клейову смолу для гальки та щебеню IZOЛІТ ballast можна, оформивши замовлення через корзину. Ціна може бути уточнена у менеджера-консультанта.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create