Відлякувач гризунів GLEECON PR-3000

Відлякувач гризунів GLEECON PR-3000
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 17368
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Споживана потужність: 3 Вт Номінальна напруга: 220 В/ 50Гц Площа ефективного розповсюдження сигналу: 100 м2 Кількість пьезо випромінювачів: 2 шт Діапазон робочих частот: 25-75 кГц Рівень звукового тиску (на виході): 105 дБ Кут звуковий емісії: 120° Корпус: не горюча ABS пластмаса Додатково: магніторезонансний режим Вага без адаптера: 0,25 кг Габаритні розміри: 98х40х150 мм Ультразвук це найсучасніший і безпечний для людини і навколишнього середовища спосіб позбавлення приміщень від щурів і мишей без застосування отруйних речовин, пасток і т.п.
Принцип дії Ultrasonic Pest Repeller:
Промислові відлякувачі генерують звукові і ультразвукові коливання, високої інтенсивності які вражають органи слуху і нервову систему гризунів, завдаючи їм болю і дискомфорт. Звук і ультразвук – чудова технологія для того, щоб усунути шкідників. Гризуни чують його, вони роздратовані їм, і вони йдуть!
На відміну від пасток і отруєних приманок, використання відлякувачів мінімізує людський контакт з хворими і заразними гризунами (немає мертвих гризунів, від яких необхідно позбавлятися), а так само виключає можливість отруєння отрутами людей, домашніх тварин, продуктів харчування та приміщень.
Прилади для відлякування гризунів безпечні для людей, не викликають перешкод і збоїв в роботі тілі і радіоапаратури, протипожежних датчиків, слухових апаратів та іншого електронного обладнання. УВАГА: ультразвук не проходить крізь стіни! Ультразвуковий репеллер може захистити тільки те приміщення, в якому він встановлений. 167
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create