Кавомолка APACH ACG2 прямого помолу (Італія)

Кавомолка APACH ACG2 прямого помолу (Італія)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 16832
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Бункер для зерен, кг: 1,4Регулятор ступеня помолу: єШвидкість обертання, об/хв: 1400Висота, мм: 600Глибина, мм: 370Ширина, мм: 220Напруга, В: 220Вага, кг: 12,5Потужність, кВт: 0,34Діаметр жорен (дисків), мм: 65Кавомолка Apach ACG2 призначена для розмелювання кави в пакети. Місткість бункера для зерна дозволяє одноразово завантажити до 1,4 кг кави. Така продуктивність кавомолки буде затребувана в кафе з підвищеною прохідністю, в бакалійних відділах магазинів, в кав'ярні.
Покрокова мікрометрична настройка кавомолки дає можливість легкого налаштування помелу потрібної величини в широкому діапазонs – від дуже дрібного до грубого.
Кавомолка Apach ACG2 оснащена плоскими жорнами, діаметром 65 мм, з високоякісної сталі. Це дає можливість молоти велика кількість кави швидше, майже не нагріваючи помел. Таким чином, зберігаються всі ароматичні складові свіжозмеленої кави.
Поки в контейнері є зерно, процес помелу активується розташованим збоку вимикачем і може бути зупинений тим же тумблером, якщо намололо необхідну кількість кави.
Кавомолка Apach ACG2 оснащена клямкою для утримання пакету під мелену каву.
Інформація про продавця:
79037, Львівська обл., м. Львів, вул. Стеценка, буд. 7, кв. 6
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 

Товари, які переглядали

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create