Стелаж збірно-розбірний РІСТЕЛ, легкий, складський

Стелаж збірно-розбірний РІСТЕЛ, легкий, складський
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 17204
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Ширина max, мм: 1200Ширина min, мм: 600Висота min, мм: 1800Висота max, мм: 2400Глибина max, мм: 600Глибина min, мм: 400Складський стелаж — універсальне складське обладнання, за допомогою якого вирішується безліч завдань, а особливо — проблема економії простору.
Складські стелажі використовують для зберігання різноманітних вантажів. Зберігання товару, що надходить, подальше його транспортування — досить напружені процеси. Тому правильне розташування товарів і швидкий доступ до кожної групи продукції мають величезне значення. Особливості складських стелажів — простота і легкість в розбиранні і збірці, які дозволяють швидко переїжджати, робити ремонт. Дизайн цього обладнання дозволяє обладнати офіси та склади з максимальним комфортом і зручністю.
Складські стелажі знайшли широке застосування не тільки на складах і підприємствах, але навіть і в домашніх умовах, наприклад, в гаражі.
Металеві елементи ми фарбуємо порошковою фарбою за допомогою автоматичної лінії Ideal Line з Данії. Фарбуємо в будь-який колір за бажанням замовника, попередньо погодивши колір з виробниками маркування фарби RAL.
Вся продукція — з високоякісної сталі. Ми можемо гарантувати, що вона прослужить довгі роки. Використовуючи наше торгівельне обладнання, ви можете не переживати за норми безпеки. З особливою серйозністю ми підходимо до вибору кріплень та матеріалів при виготовленні стелажів. На весь торговий ряд ми надаємо гарантію і звичайно ж — знижки для оптових покупців. Схема монтажу Габаритні розміри
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create