Провітрювач ТвинФреш «Комфо»

Провітрювач ТвинФреш «Комфо»
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M0005669
 
 

Характеристики товара:

Виробник:
ВЕНТС
Всі характеристики

Опис товару:

Провітрювач ТвинФреш серії «Комфо» - просте і ефективне рішення для організації децентралізованої енергозберігаючої вентиляції окремих кімнат у квартирах, приватних будинках, соціальних і комерційних приміщеннях.

Особливості:
Ефективна припливно-витяжна вентиляція окремих приміщень
Високотехнологічний керамічний акумулятор енергії з ефективністю регенерації до 91 %
Реверсивний ЄС вентилятор з низьким енергоспоживанням від 1,4 до 7,3 Вт і безпечною напругою живлення 12 В
Інтегрована автоматика
Безшумна робота (22-29 дБА)
Простий монтаж
Очищення повітря фільтрами зі ступенем очищення G3
Розрахований на безперервний режим роботи
Не утворює конденсат під час роботи

Децентралізовані провітрювачі з регенерацією енергії серії ТвинФреш «Комфо» аналогічні по конструкції серії ТвинФреш «Стандарт», однак мають ряд вдосконалених функцій управління установками - пульт дистанційного управління і перемикачі на корпусі провітрювача.

Крім цього, безумовно, найбільшим плюсом серії «Комфо» є максимальна простота монтажу і зручність використання.

Тепер немає необхідності приєднувати до установки електричні кабелі або монтувати панель управління. Вам потрібно всього лише встановити провітрювач в заздалегідь підготовлений отвір і вставити вилку в розетку. Пристрій готовий до використання.

Конструкція провітрювачів ТвинФрешПровітрювач може працювати в реверсному режимі з регенерацією тепла і вологи або в режимах витяжки або припливу повітря без неї.


I ЦИКЛ. Забруднене тепле повітря витягується з приміщення і, проходячи через керамічний акумулятор енергії, поступово нагріває його і зволожує, віддаючи до 91 % свого тепла. Через деякий час, коли керамічний акумулятор нагрівся, провітрювач автоматично перемикається в режим припливу повітря.

I ЦИКЛ. Свіжий, але холодне повітря з вулиці, проходячи через керамічний акумулятор енергії, зволожується і підігрівається до кімнатної температури за рахунок накопиченого в ньому тепла. Коли акумулятор остигає, вентилятор знову перемикається в режим витяжки повітря і цикл повторюється. Перемикання між режимами „приплив“ або „витяжка“ відбувається кожні 70 секунд.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create