Припливно-витяжна установка МІКРА 60

Припливно-витяжна установка МІКРА 60
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M0005672
 
 

Характеристики товара:

Виробник:
ВЕНТС
Всі характеристики

Опис товару:

МІКРА 60 - кімнатна припливно-витяжна установка для оптимальної енергозберігаючої вентиляції окремих кімнат у квартирах, приватних будинках, соціальних і комерційних приміщеннях. Не вимагає монтажу мережі повітроводів. Ідеально підходить для організації простої і ефективної вентиляції в реконструйованих приміщеннях.

Особливості
Ефективна припливно-витяжна вентиляція окремих приміщень (кімнат)
Пластинчастий протиточний алюмінієвий теплообмінник з ефективністю рекуперації до 79%
ЄС вентилятори з низьким енергоспоживанням і безпечною напругою живлення 12 В
Інтегрована автоматика з 3-ма режимами роботи
Безшумна робота (22-29 дБА)
Очищення повітря за допомогою двох вбудованих фільтрів G4
Простий монтаж
Підходить для безперервного режиму роботи
Імпульсний блок з широким діапазоном напруги 100-240 В при 50-60 Гц.

Корпус
Корпус виконаний з металу зі спеціальним полімерним покриттям і декором з дзеркальної нержавіючої сталі. Тепло - і звукоізоляція установки виконана з шару пінофол завтовшки 15 мм Сучасний дизайн установки дозволяє гармонійно вписати її в будь-який інтер'єр приміщень. Легкознімна лицьова панель забезпечує простий доступ для обслуговування установки (наприклад, для очищення або заміни фільтрів). Подача зовнішнього повітря в установку і викид відпрацьованого повітря з приміщення здійснюються через два канали діаметром 125 мм

Фільтрація повітря
Очищення припливного і витяжного повітря здійснюється за рахунок двох вбудованих фільтрів зі ступенем очищення G4. Фільтри забезпечують подачу свіжого повітря, очищеного від пилу, комах, і служать захистом елементів установки від засмічення.

Приплив і витяжка повітря
Для припливу або витяжки повітря застосовуються осьові ЄС вентилятори. Завдяки застосуванню ЄС технологій кімнатна установка відрізняється низьким енергоспоживанням. Живлення вентиляторів здійснюється електрично безпечним напругою 12 Ст. Двигуни вентиляторів обладнані вбудованою теплової захистом від перегріву і кульковими підшипниками для більшого терміну експлуатації.

Блок живлення
Живлення установки здійснюється через вбудований імпульсний блок з широким діапазоном напруги 100-240 В при 50-60 Гц. Блок живлення оснащений вбудованою ланцюгом захисту від різних непередбачених ситуацій: короткого замикання, перевантаження і стрибків напруги, переполюсовки вихідних ланцюгів. Тому установка застосовується в різних країнах і стабільно працює в енергомережах з „розмитим“ стандартом якості електроенергії.

Принцип роботи
Надходяче з вулиці холодне повітря проходить через фільтр і рекуператор і, за допомогою припливного осьового вентилятора, подається в приміщення. Тепле забруднене повітря з приміщення проходить через фільтр і рекуператор і, за допомогою витяжного осьового вентилятора, через стіну викидається на вулицю. В теплообміннику (рекуператорі) відбувається обмін теплової енергії теплого забрудненого повітря, що надходить з кімнати, і чистого холодного повітря, що надходить з вулиці. Це веде до зменшення втрат теплової енергії і зниження витрат на обігрів приміщень в холодний період року. Потоки припливного і витяжного повітря не змішуються, завдяки чому виключається передача одним потоком іншому забруднень, запахів і мікробів.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create