Регулятор швидкості РС-1 Н (В)

Регулятор швидкості РС-1 Н (В)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01359199
 
 

Опис товару:

Застосовується в системах вентиляції для включення/ вимикання і регулювання швидкості обертання однофазних електродвигунів вентиляторів, керованих напругою. Дозволяється керування декількома вентиляторами, якщо загальний споживаний струм не перевищує гранично допустимої величини струму регулятора.

Корпус регулятора виготовлений з пластику та обладнаний кнопкою ВКЛ./ВИКЛ з лампою індикації роботи. Регулятор відрізняється високою ефективністю, точністю управління. Регулювання ведеться від мінімально можливого значення напруги (при якому вентилятор починає стабільно обертатися) до максимального значення. Значення мінімальної швидкості обертання задається змінним резистором на платі управління регулятора.

Вхідний ланцюг регулятора швидкості захищено від перевантаження плавким запобіжником. Регулятор оснащений фільтром високочастотних перешкод.

Регулятор встановлюється всередині приміщень. Конструкція корпусу дозволяє монтувати регулятор на стіну (модифікація Н) або всередину стіни (модифікація В).

Технічна характеристика:
Напруга в мережі 230 В
Габарити AxBxC 162х80х70 мм
Номінальний струм 1 А
Max температура навколишнього середовища 40 З
Фазність 1
Матеріал корпусу пластик
Захист IP 44 клас
Маса 0.3 кг

ПРАТ «Вентиляційні системи» пропонує вашій увазі продукцію ТМ ВЕНТС: вентилятори побутові, промислові вентилятори, а також приладдя для систем вентиляції (шумоглушники, фільтри, клапани, заслінки, хомути, змішувальні камери, електричні і водяні нагрівачі, фреонові охолоджувачі) і багато іншого.

Оформити замовлення або уточнити інформацію про товар ви можете звернувшись за контактним номером або відправивши запит через сайт.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create