Сенсорний регулятор швидкості СРС-1

Сенсорний регулятор швидкості СРС-1
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01359202
 
 

Опис товару:

Сенсорний регулятор швидкості СРС-1 застосовується в системах вентиляції для включення/вимикання і регулювання швидкості обертання однофазних електродвигунів вентиляторів, керованих напругою. Дозволяється керування декількома вентиляторами, якщо загальний споживаний струм не перевищує гранично допустимої величини струму регулятора.

Корпус регулятора виконаний з пластика, а чутлива сенсорна панель виготовлена із загартованого скла. Сенсорна панель має кнопку Увімк./Викл. і дві кнопки для регулювання швидкості від мінімальної до максимальної. Рівень установлюваної швидкості відображається на світлодіодному індикаторі. Регулятор відрізняється високою точністю управління.

Регулятор встановлюється всередині приміщень на стіні в прихованій монтажній коробці і закріплюється за допомогою розпірних лапок. Може встановлюватися в стандартні електромонтажні коробки.

ПРАТ «Вентиляційні системи» пропонує вашій увазі продукцію ТМ ВЕНТС: вентилятори побутові, промислові вентилятори, а також приладдя для систем вентиляції (шумоглушники, фільтри, клапани, заслінки, хомути, змішувальні камери, електричні і водяні нагрівачі, фреонові охолоджувачі) і багато іншого.

Оформити замовлення або уточнити інформацію про товар ви можете звернувшись за контактним номером або відправивши запит через сайт.
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create