Термостат F-3000

Термостат F-3000
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01359673
 
 

Опис товару:

Термостати з переключаючимися контактами призначені для регулювання температури повітря, рідких і газових середовищ, для електричних водонагрівачів, посудомийних і пральних машин, сушильних машин, електричних печей і т.п. Використовується для захисту рідинних теплообмінників і рекуператорів від обмерзання по температурі повітря, що виходить.

Принцип роботи заснований на властивості об'ємного температурного розширення. В мідній гільзі знаходиться термочутливий балон. Рідина, що знаходиться в балоні термостата, нагрівається, розширюється і через капілярну трубку надлишковий обсяг переходить в сильфон. Сільфон подовжується і передає зусилля на контактну групу. Таким чином здійснюється автоматична підтримка заданої температури в системі. Корпус термостата виготовлений з пластику. Температурний зонд виконаний з міді. Температура, при якій термостат спрацьовує, задається поворотом диска в корпусі.

Термостат пристосований для установки на стіні або в повітропроводі в будь-якому положенні. Корпус кріпиться до площини за допомогою кріпильних гвинтів з боку передньої панелі. Термобаллон поміщається в середу з контрольованої температурою. Термостат з'єднується з термобаллоном капіляр довжиною 1,5 м.

Параметри:
Діапазон температури від -30 до +30 С
Кількість контактів 1
Механізм скидання автоматичний
Комутаційна здатність реле 16 230 В (при активному навантаженні)
Довжина капіляра 1.5мм
Захист IP 54 клас

Оформити замовлення або уточнити інформацію про товар ви можете звернувшись за контактним номером або відправивши запит через сайт.
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 

Товари, які переглядали

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create