Симісторний регулятор PULSER-M

Симісторний регулятор PULSER-M
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01359682
 
 

Опис товару:

Симісторний регулятор PULSER-M застосовується для управління потужністю електричних нагрівачів. Регулятор може підключатися до однофазних або двофазних нагрівачів.

Корпус виготовлений з пластика. PULSER-M оснащений вбудованим термодатчиком (для регулювання кімнатної температури) і задатчиком температури, а також клемами для підключення зовнішнього головного температурного сенсора і сенсорів мінімального і максимального значення. У регуляторі відбувається автоматичний вибір напруги при роботі з навантаженням 230 або 400 Ст. Закон регулювання (П-або ПІ) вибирається автоматично. Діапазон установки температури залежить від використовуваного датчика.

Регулятор кріпиться на вертикальній площині і включається послідовно між мережею живлення і нагрівачем.

ПРАТ «Вентиляційні системи» пропонує вашій увазі продукцію ТМ ВЕНТС: вентилятори побутові, промислові вентилятори, а також приладдя для систем вентиляції (шумоглушники, фільтри, клапани, заслінки, хомути, змішувальні камери, електричні і водяні нагрівачі, фреонові охолоджувачі) і багато іншого.

Оформити замовлення або уточнити інформацію про товар ви можете звернувшись за контактним номером або відправивши запит через сайт.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create