Зовнішній терморегулятор МС-1-90

Зовнішній терморегулятор МС-1-90
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 01359690
 
 

Опис товару:

Терморегулятор для керування камінними вентилятори Вентс КАМ Т1, Вентс КАМ Еко Т1, Вентс КАМ ЭкоДуо Т1 і застосовується в системі розподілу гарячого повітря від каміна по приміщеннях.

Корпус терморегулятора виготовляється з металу і обладнаний ручкою регулювання температури. Корпус з'єднаний з вимірювальної колбою капілярною трубкою довжиною 1 м. Температура відстежується за допомогою вимірювальної колби, яка встановлюється безпосередньо в теплообмінний кожух каміна. Термостат включає або вимикає камінний вентилятор у залежності від підвищення чи пониження температури повітря. При перевищенні встановленої температури - вентилятор включається, а коли температура знижується - вентилятор вимикається.

Термостат встановлюється на стіні в прихованій або зовнішній монтажній коробці. Температурна колба встановлюється в теплообмінний кожух каміна. Корпус терморегулятора повинен бути встановлений далеко від джерела нагрівання повітря.
Приклад використання:

Компанія «Вентиляційні системи» реалізує продукцію ТМ ВЕНТС: побутові та промислові вентилятори, припливно-витяжні установки, а також приладдя для систем вентиляції (шумоглушники, фільтри, клапани, заслінки, хомути, змішувальні камери, електричні і водяні нагрівачі, фреонові охолоджувачі) та інше обладнання.

Отримати додаткову інформацію про товар ви можете звернувшись за контактним номером або відправивши запит через сайт.
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create