Osmocote Exact High K 5-6м 12-7-19+TE 1 кг

Osmocote Exact High K 5-6м 12-7-19+TE 1 кг
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 3-010/кг
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Увага! Добриво 1 кг і 200г розфасоване у пакети з замком Zip-Lock.

Osmocote Exact High K 5-6м 12-7-19+TE

Osmocote Exact High K, завдяки високому вмісту калію, є ідеальним рішенням для вирощування рослин, які мають компактну форму і інтенсивне забарвлення, що вимагає додаткового забезпечення калієм, щоб вони могли зберегти свої декоративні властивості. В процесі вирощування балконних рослин в підвісних горщиках, це добриво забезпечує їх інтенсивне цвітіння. Рекомендується використовувати при вирощуванні квітучих рослин (Цикламен), багаторічників і квітів в підвісних горщиках, тоді як Osmocote Exact Standard рекомендується для всіх інших типів рослин.
Osmocote Exact High K, виготовлений за технологією DCT, пристосований до потреб в поживних речовинах рослин. Це добриво забезпечує надходження елементів в меншій кількості на початку періоду і більше - в кінці, коли потреба в мікроелементах є більш висока.
ПЕРЕВАГИ
• Безпека: максимально можлива безпека, контрольоване вивільнення та високий рівень всіх основних мікроелементів. Кольорове кодування гранул і упаковок забезпечує впізнаваність добрива, щоб уникнути помилок.
• Надійність і стабільність: кожен мішок продукту дає однакові результати, відмінний контроль якості, що перевищує всі галузеві стандарти.
• Регулярне і ефективне живлення : доступний в різних моделях випуску, точно відповідних до вимог в поживних речовинах на кожній фазі вирощування рослин для забезпечення оптимального їх зростання і розвитку. Дуже ефективний і екологічно чистий.
• Приваблива і компактна форма рослини завдяки високому вмісту калію і зниженого рівня фосфору - це ідеальне рішення для рослин в горщиках.
• Інтенсивна забарвлення - як листяних, так і хвойних рослин, завдяки правильно підібраному пакету мікроелементів і високому вмісту калію.
• Правильний зростання і здорове укорінення завдяки високій ефективності вивільнення елементів.
• Рослини здорові, мають привабливий вигляд і інтенсивно квітучі, навіть після прибуття до кінцевого споживача.
ВКАЗІВКИ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ
Osmocote Exact High K дуже підходить для рослин з високим вмістом калію, таких як цикламен, фіалки або примули, і при використанні зрошувальної води багатою азотом. Osmocote Exact High K також ідеально підходить для трав'янистих багаторічників. Osmocote Exact High K відмінно працює в поєднанні з водорозчинними добривами Peters Professional. Рекомендовані норми повинні бути адаптовані в залежності від кількості водорозчинного добрива.

Період дії Osmocote Exact High K 5-6M залежить від температури (визначається при 21º C)

16ºC

21ºC

26ºC

6-7м

5-6М

4-5 м

Зберігати в сухих умовах. Частково використовувані або пошкоджені мішки повинні бути добре закриті.
РЕКОМЕНДОВАНІ НОРМИ

 

Легке живлення

Нормальне живлення

Інтенсивне живлення

Контейнерний розплідник

2-3 г / л

3-4 г / л

3-5 г / л

Кімнатні рослини

2-3 г / л

3-4 г / л

3-5 г / л

Саджанці

2-3 г / л

3-4 г / л

3-4,5 г / л

Багаторічники

1-2 г / л

1,5-2,5 г / л

2-3 г / л

Увага. Майте на увазі, що це загальні рекомендації. Використовуйте спочатку в невеликих масштабах до того, як будете застосовувати в великих обсягах.

Інформація про продавця:
45101, Україна, Волинська, м. Рожище, вул. Гагаріна, будинок 44а, офіс --
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 

Товари, які переглядали

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create