Анкарцин Forte

Анкарцин Forte
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 014083
 
 

Опис товару:

Анкарцин Forte-нове покоління продукту в основі якого-нова інноваційна розчинна форма діючої речовини ПФК (полифенолкарбонового комплексу), що довела високу ефективність, що виробляється мікроорганізмом Nadsoniella nigra Х- 1 в природі живе в Антарктиді. У промисловому виробництві в ще тяжчих умовах завдяки чому ПФК містить максимальну кількість эумеланина-одного з найпотужніших засобів захисту від особливо агресивного місця існування, що примушує організм гранично мобілізувати усі сили, закладені природою для виживання і подолання хвороб.

Анкарцин Forte застосовують для інтенсивного оздоровчого віз­дії на організм, який подго­товлен курсами розчинів "Анкарцин" і "Анкарцин Optimum". Призначений для активної профілактики захворювань, а також ефективний при нестабільному стані здоров'я і наявності хрониче­ских процесів.

Эумеланин представляє з­бій високомолекулярний біополімер обумовлює темне забарвлення покриву комах, волосся че­ловека, клітинної стінки грибів, рослин і мікроорганізмів. У молекулах эумеланина в дуже високих концентраціях містяться стабільні вільні радикали, які діють, як пастки лабільних вільних радикалів, що постійно виникають при па­тологических процесах в клітинах організму. (Лабільні вільні радикали мають здатність руйнувати здорові клітини)­.

Эумеланин:

є потужним антиоксидантом і адаптогеном

сприяє зменшенню дистрофически-деструктивных ізмі­нений у внутрішніх органах, має високу противиразкову активність

запобігає злоякісне перерож­дение клітин, шляхом нейтралізації канцерогенної дії різних агресивних чинників зовнішнього середовища

виконує транспорт­ную функцію, доставляє до тканин поживні речовини

бере участь в ліквідації будь-якої стресової дії, що порушує клітинну рівновагу;

виконує роль універсального протектора в умовах, коли на клітину діють агресивні физико-хими­ческие чинники, які можуть призводити до мутацій і перерож­дению тканин.

Тирозин-амінокислота, яв­ляющаяся основний составля­ющей найважливіших білків. Це прямий попередник гормо­новий щитовидної залози, служить основою для синтезу тирокси­на, адреналіну і глютамінової кислоти, активізує гормон зростання.

Тирозин-допомагає організму про­тивостоять емоційному стресу, сприяє поліпшенню і підтримці позитивного емоційного стану, сприяє нормалізації про­міна речовин, покращує роботу ендокринної системи (надниркових залоз, гипо­физа, щитовидної залози) при порушенні їх функції. Симптомами недостатності Тирозину є пониження артеріального тиску, зниження периферичної температури тіла (холодні руки, ноги), тяжкість в литкових м'язах.

ДОФА-(L-3, 4-диоксифенилала­нин) відіграє важливу роль у функ­ционировании головного мозку, є попередником катехоламінів (посередником при передачі нервових сигналів в цін­траловій нервовій системі).

Рекомендації по застосуванню і основні переваги фотозасобу :

· Адаптоген-підвищує захисні сили організму. Нормалізує обмінні процеси на клітинному рівні.

· Антиоксидант-захищає клітини від руйнувань, нейтралізує вільні радикали.

· Імуномодулятор-відновлює показники імунної системи до нормальних значень. Нейтралізує токсини, що утворюються усередині клітини в процесі її життєдіяльності.

· Має онкопротекторным дію. Детоксидант, радіопротектор, чинить протипухлинну дію.

· Протизапальний засіб. Усуває причини усіх запалень, попереджає рубцеві, спаечные постзапальні утворення, сприяє відновленню порушених тканин.

· Позбавляє організм від різних вірусів, у тому числі при ГРВІ, грипі (різних штамів), вірусних гепатитах (А, В, З, Д та ін.), герпесной і Віл-інфекції, папіломавірусах, багатьох інших вірусних інфекціях.

· Чинить протигрибкову дію, ефективний у боротьбі з різного роду бактеріями, у тому числі стрепто-стафило-пневмококками, мікобактеріями, хеликобактер пилори, різною бактерійною кишковою і статевою інфекцією.

· Протизапальний засіб. Усуває причини усіх запалень, попереджає рубцеві, спаечные постзапальні утворення, сприяє востановлению порушених тканин.

· Позбавляє організм від різних вірусів, у тому числі при ГРВІ, грипі (різних штамів), вірусних гепатитах (А, В, З, Д та ін.), герпесной і Віл-інфекції, папіломавірусах, багатьох інших вірусних інфекціях.

· Надає допомогу при аутоіммунних захворюваннях, сприяє призупиненню руйнівних процесів, відновленню нормальних функцій організму.

· Сприяє нормалізації серцево-судинній, ендокринній, нервовій, травній, мочевыделительной систем, опорно-рухового апарату, психіки.В ході прийому необхідно враховувати стан, динаміку про­цесса оздоровлення, можна коригувати і дні, і дози прийому. У нашому "Київському Центрі Фунготерапии, Біорегуляції і Аюрведи" лікар проконсультує і підбере оптимальну схему лікування, для уникнення самолікування усі консультації лікарями нашого центру безкоштовні.

Склад продукту : розчинний полифенолкарбоновый комплекс (ПФК), виділений з мікроорганізму Nadsoniella nigra х- 1 (чорні антарктичні дріжджі)-8,25 мг/мл (эумеланин- 95%, тирозина- 2,5%, ДОФА (диоксифенилаланин)-2,5%), основа,-вода підготовлена (з іонами срібла). (4 краплі продукту "Анкарцин Forte" відповідають 18 краплям продукту "Анкарцин Optimum").Форма випуску : флакон 50 мл


Інформація про продавця:
03022, Україна, Київська, Київ, Васильківська, будинок 38, офіс 2
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create