Розсада полуниці "Мурано"

Розсада полуниці "Мурано"
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M0016486
 
 

Опис товару:

Характеристики.
Ягоди: великі, щільні, красиві з глянцевим блиском.
Форма: правильний витягнутий конус.
Смак: дуже хороший, ягода завжди солодка і ароматна.
Вага ягоди, г: 25-32.
Запах: насичений.
Урожайність: дуже висока.
Кількість в упаковці, шт: 100.

"Мурано" утворює дуже компактні кущі з вертикально спрямованими листям, що робить посадку відкритою і полегшує збір ягоди.
Вусів утворює мало, що не вимагає додаткових витрат і сил на утримання плантації в робочому стані.
Сорт дуже витривалий, добре показав себе жарким літом, підходить під всі типи грунтів, не боїться посухи і суховіїв. Не вимерзає взимку, так як був виведений для континентального клімату.

"Мурано" властива дуже хороша запилюваність, що в свою чергу дуже позитивно позначається на якості ягід (високий відсоток ягід екстракласу) так як ягоди не деформуються, і це також дозволяє її легко вирощувати в плівкових теплицях для отримання екстрараннього або суперпізнього врожаю ягід. Високий вихід продукції першого класу і, як наслідок, малий відсоток дрібної або нетоварной ягоди.

Завдяки компактності куща підходить для загущених посадок, оптимально до 6-7 рослин на кв. м. Квітконоси міцні, їх кількість на кущі велика, що безпосередньо позначається на врожайності.

"Мурано" показує дуже високу стійкість до основних хвороб полуниці: кореневих гнилей, деяких видів плямистості листя, фітофторозу і сірої гнилі ягоди. За роки випробувань в Україні, сорт практично не вимагав хімобробок (1-2 обробки Квадріс/Фальконе за 7 місяців вегетації) і при цьому листовий апарат залишався чистим, без видимого зараження основними видами плямистостей полуниці. Також "Мурано" показав хорошу польову стійкість до суничного кліща.

Купити розсаду полуниці "Мурано" можна, оформивши замовлення через корзину. Ціна товару може бути уточнена при зверненні за контактними номерами до менеджера-консультанта.

Інші товари з розділу "Розсада полуниці", які можуть Вас зацікавити, можна подивитися тут.

Інформація про продавця:
74344, Україна, Херсонська, с. Веселе, вул. Гаражна, будинок 78
Надійний постачальник
 
 

Товари, які переглядали

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create