Весы кухонні ВІТЕК до 10 кг електронні

Весы кухонні ВІТЕК до 10 кг електронні
-10%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 113670070
 
 

Опис товару:

Весы кухонні ВІТЕК. максимальна вага до 10кг. мінімальна вага 1 р. дискретність 1 р. індикатор лсд з підсвічуванням. живлення батарейки.

Для кожної хазяйки не секрет, що правильне приготування будь-якого блюда вимагає суворого дотримання необхідної кількості кожного інгредієнта, вказаного в рецепті. Оригінальний смак блюда можна отримати, тільки точно зважуючи усі його складові, і для цього зважування потрібні ваги, але не звичайні, а ваги кухонні, сучасні моделі яких мають зручні і корисні додаткові функції.

Весы кухонні : обнулення вагиНавіщо обнуляти вагу при зважуванні різних інгредієнтів? Розглянемо простий приклад-"спечемо" пиріг. Якщо ваги з чашею, її вага вже врахована, і ваги показують 0. Якщо ж ваги платформені, і ви використовуєте довільну чашу, то ваги покажуть її вагу, яка вам зовсім не цікава,-потрібно обнулити ваги. Забиваємо в чашу яйця-обнуляємо вагу; додаємо потрібну кількість цукру-обнуляємо вагу, додаємо скільки потрібно муки-обнуляємо вагу. Аналогічно з іншими інгредієнтами. В результаті в чаші у вас вийде рівно стільки кожного продукту, скільки вказано в рецепті, і на потрібно нічого додавати, віднімати, запам'ятовувати.

У електронних кухонних вагах для обнулення ваги передбачена спеціальна кнопка, в механічних вагах для цього просто пересувається шкала. Зручно і практично.

Весы кухонні : вимір поживної цінності продуктівЦя додаткова функція сучасних кухонних вагів незамінна для тих, хто контролює свою вагу і дотримується якої-небудь дієти. Такі ваги-це своєрідний дієтичний комп'ютер, здатний не лише зважити кількість того або іншого продукту, але і оцінити його якісні характеристики, такі як зміст вуглеводів, жирів, білків, холестерину, кількість калорій, кілоджоулів і так далі. Для отримання усієї цієї інформації досить ввести код зважуваного продукту або декілька кодів, якщо зважуються різні продукти (тоді ваги видадуть сумарний підсумок).

Сучасні кухонні ваги-це точне зважування, красивий дизайн і незамінний помічник у боротьбі із зайвими кілограмами!
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create