Лицьова панель до піддону Artel Plast Никон 100х100

Лицьова панель до піддону Artel Plast Никон 100х100
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 105-16017
 
 

Характеристики товара:

Виробник:
Артель Пласт
Всі характеристики

Опис товару:

Лицьова панель до піддону Artel Plast Никон 1000х1000х280 Зазвичай при виробництві лицьових / торцевих панелей для ванн, або душових піддонів виробник намагається заощадити і робить декоративні панелі з пластмаса. Завод по виробництву ванн і душових піддонів ARTEL PLAST підходить відповідальніше до виробництва своїх виробів. І ванни, і піддони для душу, і лицьові панелі виготовляються за єдиною технологією. При виробництві лицьового екрану/панелі для акрилового душового піддону ARTEL PLAST Никон використовується цілий ряд інноваційних методів :-технологія "напилення" з гелькоута модифікованого акрилом англійської компанії Lucite, цей матеріал перевершує листовий акрил будь-якого виробника по зносостійкості, блиску, міцності і довговічності. (Гелькоут використовується в авіації, машинобудуванні, з нього виготовляються яхти). -додавання іонів срібла в поверхню надає лицьовій панелі для піддону ARTEL PLAST Никон виняткові антибактеріальні властивості, домішка нанопорошку в армуючому шарі підвищує міцність, вологостійкість і біостійкість лицьової панелі для душового піддону ARTEL PLAST Никон, а так-же знижує його теплопровідність.-поверхня лицьової панелі для душового піддону ARTEL PLAST Никон абсолютно нейтральна до побутових хімічних реактивів, завдяки чому зберігає глянець упродовж усього терміну експлуатації.

Як бачите, якості лицьової панелі можна так само довіряти, як і самому душовому піддону ARTEL PLAST Никон, адже саме по-цьому завод дає максимально допустимий на території України термін гарантії: 12 років!
Так само, по Вашому бажанню і за додаткову вартість, лицьову панель для душового акрилового піддону ARTEL PLAST Никон можна замовити, як і сам піддон у будь-якій з нижчеприведених кольорових текстур, що імітують природні матеріали.

ARTEL PLAST гарантує збереження форми і кольору виробів на
протязі 12 років. Гнучка система знижок : ДЗВОНИТЕ-Про ЦІНУ ДОМОВИМОСЯ! Сантех СТИЛЬ-змінимо Життя на краще! Безкоштовна доставка по усій території України Дзвоніть, пишіть, запитуйте!!! Ми готові відповісти на будь-які Ваші питання і бути для Вас максимально корисними.
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create