Ролики варіатора на скутер Yamaha 15*12 - 5,5гр

Ролики варіатора на скутер Yamaha 15*12 - 5,5гр
5%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 331701
 
 

Опис товару:

Ролики виконують функцію створення підвищених оборотів, які, у свою чергу, формують правильну роботу скутера на кожному з етапів набору швидкості. Коротко принцип варіатора полягає в наступному. Колінчастий вал обертається з певною швидкістю. В цей час на ролики впливає створювана відцентрова сила.

А оскільки вони знаходяться в спеціальних пазах, то в певний момент починають розходитися в сторони. Рух в пазах складає конкретне значення, безпосередньо залежне від оборотів двигуна. Після огляду ременя варіатора слід переходити до вивчення стани роликів. Вони повинні чітко відповідати необхідному діаметру, вазі і ширині.

А також ролики варіатора не мають бути квадратними від сильного зносу. Якщо ролики підібрані невірно і мають розмір менше за потрібне, то вони видаватимуть звуки, що клекочуть, на неодружених оборотах; якщо ж підібрати більшого, ніж вимагається, розміру, то вони не дозволять ременю варіатора опуститися на саме дно переднього варіатора. Більше того, вони постійно обрізуватимуть амплітуду роботи варіатора у верхній частині і в нижній. Ширина роликів варіатора теж є важливим параметром.

Занадто широкі просто не помістяться в пази, а занадто вузькі-бовтатимуться, що теж не буде добре. Ми рекомендуємо проводити регулярне технічне обслуговування Вашої техніки -ухоженый, добре налагоджений і перевірений скутер- це важливий ступінь до Вашого безпечного пересування по дорозі.
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create