Препарат 30Д к.э. 10л

Препарат 30Д  к.э. 10л
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 74397042
 
 

Опис товару:

Препарат вирушає по повній передоплаті.

ПРЕПАРАТ 30 Д три в одному ( 3 в 1)

Екологічно безпечний органічний інсектоакарицид "ПРЕПАРАТ 30 Д" (до.э 83%) *

Садівникам любителям і професіоналам представлений "ПРЕПАРАТ 30 Д" інсектоакарицид дії ― нового покоління, що викорінює. Це сучасна екотехнологія: боротьби з комплексом шкідників; профілактика проти проникнень шкідливих мікроорганізмів в рослини; зменшення випару вологи (транспірування), властивості прилипателя ― що покращує кількісні і якісні показники урожаю."ПРЕПАРАТ 30 Д" ― Це три в одному:

ач інсектоакарицид антитранспирант прилипатель ― адъювант

"ПРЕПАРАТ 30 Д" це концентрат растительно-маслянной емульсії, органічний препарат на натуральній основі, у складі якого немає високотоксичних хімічних сполук.

Призначений: для ранньої весняної, літньої (по виходу бродяг 2 і 3 поколінь), осінньої ( після обпадання листя при плюсовій температурі) обробок плодово-ягідних рослин проти зимуючих стадій шкідників, таких як: каліфорнійська щитівка, ложнощитовки, попелюхи, листовійки, кліщів, білокрилок, червеців, медяниць, зудня та ін. Так само літньою як прилипатель і як антитранспирант у фазі активного розвитку плоду .

РАННЬОВЕСНЯНА: обробка по голому стволу при цілодобовій температурі від 4°С. Шляхом обмивання рослин, найкраща обробка при добре набряклих бруньках. Оброблені набряклі бруньки краще протистоять заморозкам.

Літня обробка рослини проти виходу бродяг 2 і 3 поколінь, личинок і яєць комплексу шкідників.

Осіння обробка дерев і кущів після обпадання листя при плюсовій температурі: проти відкладених личинок і яєць зимуючих стадій шкідників, профілактика пошкоджених ділянок кори, місць зрізу гілок.

Обробка культури "ПРЕПАРАТ 30 Д" спільно з іншими засобами захисту рослини в якості прилипателя, адъюванта ( у бакових сумішах)

Особливості і властивості "Препарату 30 Д"

інсектоакарицид:

-не має отруйну і нервово-паралітичну дію.

-образовывает плівку, яка порушує легко-водний баланс у шкідників, личинок, яєць що призводить до природної біологічної загибелі.

-не викликає звикання у шкідників (відсутня вірогідність виникнення резистентності)

-обеспечивает щорічну високу ефективність

-обработанные набряклі бруньки краще протистоять заморозкам.

-устойчив до атмосферних впливів (дощ, сонце, вітер, роса).

-профилактика інфікування захворюваннями (гнилизна, некрози) вегетуючих рослин і плодів

-уменьшает проникнення шкідливих бактерій і мікроорганізмів в глиб ствола в місцях обрізання культури, механічних ушкоджень і тріщинах кори, що сприяє загоєнню.


Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create