Багатоквартирна переговорна система DUO

Багатоквартирна переговорна система  DUO
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару DUO
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Якщо у Вас є необхідність встановити аудіо/відеопереговорну  систему у багатоквартирному будинку на одно або декілька вхідних подъедов з можливістю залучення консъержа в якості диспетчера, то оптимальною буде двопровідна багатоквартирна будинкова переговорна система  DUO  виробництва фірми  FARFISA Intercoms (Італія). Нижче представлена проста архітектурна схема побудови системи :

Тут представлена зовнішня панель з рядом сточщей відеокамерою можна отримати за запитом, дистанційно керовані ворота (шлагбаум), пульт косъержа і квартирні переговорні пристрої з підключенням викличного дверного заонка.  Тут уся привабливість системи в тому, що за наявності сімей з різним достатком, одним можна встановити тільки переговорну трубку, а дрегим повноцінний відеопереговорний пристрій.

Пульт конс'єржа можна утсановить у будь-який момент за бажанням мешканців.

Нижче приведений варіант системи з можливістю спостереження мешканцями за зображенням від декількох відеокамер.

У багатоквартирних будинках дуже популярна схема, когжа ми маємо стояк з ліфтовими холами. На кожному поверсі маємо біля 6-и квартир з доступом з ліфтового холу.  Є готова пропозиція і для такої побудови:

Тут представлена конфігурація двох ліфтових холів, але їх може бути скільки завгодно.

Перейдемо до базових компонент системи :

Трубка на 3 клавіші серії EXITO-EX352-28.00Є

Відеопереговорний пристрій з трубкою на 3 клавіші серії  EXITO з кольоровим монітором - EX3252C -   74.00Є

Зовнішня моноблочна панель зі вбудованою кодовою клавіатурою, відео. аудіо і під безконтактний  RF- ідентифікатор серії  SOLVO - TD2000R-380.00Є

Для ліфтових холів можна брати складені панелі на 8 кнопок, відеопереговорний модуль і модуль доступу (наприклад серії  PROFILO).  VD2120CPL (125.00Є)  PL228S (38.00Є) Считыватель з релейним виходом серії  PROFILO - FP52PL (92.00Є) об'єднувальна панель на 3 модулі-монтажна коробка на 3 модулі - PL73 (21.40Є) об'єднувальна панель на 3 модулі - PL83  (26.80Є)

У кратце десь так.

 

:  

 

 

 

 

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create