ПЛАНТАТОР 10.54.10. - водорозчинне комплексне добриво для листової підгодівлі

ПЛАНТАТОР 10.54.10. - водорозчинне комплексне добриво для листової підгодівлі
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 0314
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

ПЛАНТАТОР 10.54.10. - водорозчинне комплексне добриво для позакореневого підживлення

Плантатор 10.54.10. - це комплексна підгодівля, яка містить три основні макроелементи NPK (азот, фосфор, калій) і комплекс мікроелементів. Всі компоненти мають форму хелатів, тобто є легкозасвоюваними для рослини.

Плантатор 10.54.10. застосовують шляхом обприскування рослин в період цвітіння і бутонізації, а також в період розвитку кореневої системи. Саме на ці процеси позитивно впливає фосфор (у цій формулі % фосфору максимальний). Всі хелатні компоненти, тобто які легко поглинаються рослиною, дуже якісно і швидко задовольняють потребу в конкретному елементі, наприклад у фосфорі.

Спеціальні з'єднання амінокислот, фітогормонів та вітамінів допомагають розвитку рослин під час несприятливих погодних умов, стимулюють поділ клітин, виводять зі стану спокою сплячі бруньки. Для підвищення ефективності до складу добрива входить прилипач.

Незамінним агротехнічним прийомом є проведення позакореневих підживлень в періоди з несприятливими кліматичними умовами, коли утруднюється поглинання елементів живлення кореневою системою (заморозки, перезволоження, посуха, екстремально високі температури повітря і грунту, защелачивание грунту та ін.)

 
Норма витрат:
250 - 300 г на 100 л води - для відкритого грунту і 150 - 200 г на 100 л води для теплиць або 1,5 - 4 кг/га в залежності від формули і потреби різних культур в певному елементі.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create