Ворота гаражні ДОРХАН

Ворота гаражні ДОРХАН
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 661331448
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Усі секційні ворота Doorhan діляться на дві великі категорії, залежно від способу урівноваження полотна, це ворота з пружинами розтягування і коміра на основі торсіонного механізму.

Секційні ворота Doorhan з пружинами розтягування – ворота, головним достоїнством яких є мінімальні вимоги, які вони пред'являють до притолоке. Їх можливо встановити навіть в гаражі, спочатку не розрахованих на це. Ціна гаражних воріт Дорхан з пружинами розтягування нижча, ніж з торсіонним механізмом, але вони мають ряд невеликих недоліків : трохи більше шумні в роботі і розраховані на меншу кількість циклів відкривання-закривання. По конструктиву коміра Doorhan можна розділити на 2 великих серії:

  • Ворота Doorhan RSD – власна розробка компанії. Це перевірена часом, надійна конструкція воріт із звичайним часом монтажу.
  • Ворота Doorhan Yett - конструктив цих воріт розробляли спільно Росія і Канада, за рахунок чого вдалося добитися конструкції з прискореним часом монтажу (від 20 хвилин). Цю серію воріт часто замовляють люди, плануючі здійснити самостійний монтаж.

Ворота Doorhan з пружинами розтягування представлені наступними серіями:

  • Doorhan Yett 01 – потрібний простір над воротами всього 90 мм, а відстань з боків 145 мм
  • Doorhan Yett 01s – це набір з 10 найпопулярніших розмірів воріт, виконувані тільки у білому або коричневому кольорах. Такі ворота дуже демократичні у своїй ціні, але вони пред'являють певні вимоги до розмірів гаражного отвору.
  • Doorhan RSD 01 – для ручного режиму відкривання воріт потрібна притолока всього 100 мм, а простінки 120 мм
  • Doorhan RSD 01s – також як і Yett 01s виконані в 10 стандартних комплектах і є ідеальним вибором для тих, хто планує будівництво нового гаража і хоче купити секційні ворота за низькою ціною.

Ворота Дорхан на основі торсіонного механізму представлені наступними серіями:

  • Doorhan Yett 02 – стандартні ворота з вимогами до бічних простінків всього 100 мм, а відстанню до стелі 135 мм
  • Doorhan RSD 02 – перевірена часом, надійна конструкція секційних воріт. Великий вибір типів підйому і дизайнерських виконань.

 

СЭНДВИЧ-ПАНЕЛЕЙ ДОРХАН

Для виробництва будь-яких воріт Дорхан, навіть відкатних і орних, використовуються стандартні сэндвич-панели Doorhan завтовшки 40 мм

ДИЗАЙН СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ ДЛЯ ГАРАЖА DOORHAN

Купуючи ворота секційні Doorhan, Ви можете вибрати з різноманіття колірних виконань, типів поверхонь і типів панелей. Єдине обмеження накладається на ворота стандартних розмірів, серії Yett 01s і RSD 01s-такі ворота доступні тільки у білому і коричневому кольорі, поверхня обов'язково "stucco" (апельсинова кірка)тип панелей-горизонтальна смуга.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create