Ворота відкатні (зрушення)

Ворота відкатні (зрушення)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 661291358
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Відкатні ворота в наші дні часто встановлюють як на промислових підприємствах, так і в приватних будинках. Це недивно, адже вони зручні, функціональні і стильні. По своїй конструкції розсувні ворота складніші, ніж орні. Проте вони дозволяють економити простір. Коли автоматичні ворота відкриваються, їх стулка відкочується паралельно огорожі. Оскільки висота отвору не обмежена і відсутні поперечні рейки, в'їзд повністю відкривається. Слід розуміти, що по ширині стулку треба робити в 1,5 разу більше отвору, щоб ворота відкочувалися до кінця.

Види конструкцій відкатних воріт

Ворота зрушень  бувають:

  • - зварними металевими. Рама складається із залізної труби-профілю з квадратним перерізом;
  • - алюмінієвими відкатними. Рама є комплексом сполучних елементів, заповнених сендвич-панелями.

Конструкція кожного виробу складається з полотна, труби консольного типу, вантажу балансування, консольних роликів і електричного приводу. Як правило, по довжині ворота перевершують ширину отвору в півтора рази. Установка полотна здійснюється на ролики, приварені до забетонованої рами. Уся конструкція неначе зависає в повітрі.

Рама виробів може бути різних розмірів. У побуті використовуються конструкції, що не перевищують 8 м, на промислових підприємствах – їх пари (дві половини роз'їжджаються в різні боки).

Виробництво зварних воріт

Термін служби виробів залежить від технології їх виготовлення, якості використовуваних матеріалів і умов експлуатації. Тому слід обходити стороною пропозиції з явно заниженою вартістю.

Зварні ворота  вдале поєднання прийнятної ціни і гідної якості! Їх виготовлення здійснюється при дотриманні технологічних процесів із застосуванням сучасного устаткування. Основа виробів – металеві профільні труби з квадратним перерізом.

 

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create