Набор азопирамовых проба 1200 - 6000

Набор азопирамовых проба 1200 - 6000
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 30121937
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Азопирамовая проба-"азобенкетам" містить 10% амідопірину, 0,10-0,15% солянокислого аніліну, 95% етилового спирту. Готовий розчин може зберігатися в щільно закритому флаконі в темному місці в холодильнику 2 місяці, при кімнатній температурі 18-23°З не більше місяця.

Помірне пожовтіння реактиву в процесі зберігання без випадання осаду не знижує його робочих якостей. Приготування робочого розчину : безпосередньо перед перевіркою якості очищення готують робочий розчин, змішуючи рівні об'єми азопирама і 3%-ного розчину перекису водню. Приготований розчин азопирама наносять на кров'яну пляму. Якщо не пізніше ніж через 1 мін з'являється фіолетове фарбування, що переходить потім у бузковий колір, реактив придатний до вживання, якщо фарбування впродовж 1 міни не з'являється, то реактивом користуватися не можна.Робочим розчином обробляють досліджувані вироби, протирають тампонами, змоченими реактивом, різні поверхні апаратури і устаткування, наносять декілька крапель на досліджуваний предмет. Голки, катетери, шприци перевіряють наступним способом. У шприц наливають робочий розчин (3-4 краплі) і кілька разів просувають поршнем, щоб змочити реактивом внутрішню поверхню шприца, особливе місце з'єднання шприца з металом. Реактив в шприці, катетері залишають на 0,5-1 хв. Після цього реактив витісняється на вату або білий папір. У присутності слідів крові менш ніж через 1 мін після контакту реактиву із забрудненою ділянкою з'являється спочатку фіолетове фарбування, потім швидко, впродовж декількох секунд, що переходить в рожево-бузкове. Буре фарбування спостерігається за наявності на досліджуваних предметах іржі, фіолетове-за наявності хлорвмісних окисників.

Особливості реакції :


фарбування, що настало пізніше чим через 1 мін після обробки досліджуваних предметів, не враховується;
досліджувані предмети повинні мати кімнатну температуру. Не можна піддавати перевірці гарячі предмети;
робочий розчин тримати на яскравому світлу або при підвищеній температурі забороняється;
робочий розчин азобенкетам має бути використаний впродовж 1-2 ч.


Після перевірки, незалежно від результатів, слід видалити залишки азопирама з досліджуваних предметів, обмивши їх водою або протерши тампоном, змоченим водою або спиртом, а потім повторити передстерилізаційне очищення цих предметів.


Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create