Верховий торф насипом, фр. 0-50 мм

Верховий торф насипом, фр. 0-50 мм
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 684836268
 
 

Опис товару:

Верховий торф насипом купити оптом в Україні від Клиома Сервіс

Компанія Клиома Сервіс пропонує купити торф сільськогосподарського призначення дуже хорошої якості. Верховий торф з низькою мірою розкладання до 15%. Волокниста структура торфу характеризується високою газо- і вологоємкістю, що дозволяє запобігти перезволоження кореневої системи, а надалі запарювання і відмирання коренів у рослин.

Цей торф ідеально підійде для посадки голубики, брусниці, журавлини і інших рослин, які потребують кислого середовища. Має у своєму складі гумінові кислоти, амінокислоти, а також азот, фосфор, калій і інші елементи необхідні для здорового зростання і розвитку рослин.

Однією з основних переваг торфу, являється поліпшення структури грунту в парниках і теплицях, що дозволяє вашим рослинам швидше проростати і відмінно приживатися, а у результаті радувати вас відмінними і смачними плодами.

Оскільки у вищезгаданого виду торфу відсутнє насіння бур'янів, шкідливих мікроорганізмів, то він стане величезною підмогою і згодиться в тепличному господарстві, а також на фермі у вигляді підстилки для тварин.Характеристики торфу :


Кислотність-3.0-3.7 pH;
Фракція-0-50 мм;
Максимальна вологість-до 59%;
Зольність-до 20%;
Міра розкладання-до 15%;
Склад органічних речовин в сухій речовині-80,17%.


Так само можливий продаж торфу тонною-в 1 тонні 1.6 куб = 848 грн
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create