Тренажер кистьової Powerball

Тренажер кистьової Powerball
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 15576589
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Кистьовий тренажер Powerball ― Ви зможете тренувати кистьовий суглоб у будь-який час у будь-якому місці, завдяки цьому дуже зручному тренажеру!!!

Гіроскопічною тренажер Powerball

Кистьовий тренажер Powerball ― поміщається в долоню, адже це невеликий круглий тренажер. В середині пристрою вмонтований ротор ― частина, що обертається. Для початку роботи з Powerball треба його завести, тобто розкрутити. Для цього в комплекті з унікальним механізмом Ви знайдете шнурок. Цей шнурок необхідно вставити в отвір, який знаходиться у внутрішньому роторі. Після чого, прокручувавши жолоб, намотати увесь шнурок і залишити хвостик для висмикування. Потім, частину шнурка, що залишилася, зафіксувати під кутом 45 градусів і потягнути її різко, щоб почати обертання ротора. Ви відчуєте рух в середині Powerball, для того, щоб обороти набрали швидкість, треба робити кругові обертання кисті. Щоб розкрутити тренажер до максимальної швидкості, треба застосовувати силу, а також активно працювати передпліччям і кистю.

Тренажер Powerball- також його назва ще гіроскопічний тренажер, цей тренажер призначений для тренувань кисті, передпліччя, рук і пальців. Powerball вже встиг пройти перевірку професіоналами і стати цікавим тренажером для любителів гольфу і тенісу або для тих, хто часто вправляється комп'ютерною мишкою. Адже саме він був розроблений для того, щоб тренувати м'язи кисті, розробляти суглоби і боротися з різними проблемами в області кисті і передпліччя.

Powerball-ідеально підходить як для серйозних тренувань, так і для проведення час із задоволенням і паралельно з користю для кисті і руки. Він тренує м'язи, підходить як для чоловіків, так і для жінок, для дорослих і дітей. Його радить застосовувати людям, які займаються спортом, які грають на музичних інструментах. Окрім цього, дуже часто тренажер рекомендується тим, хто часто працює з комп'ютером і потребує розробки і постійного руху кисті, щоб запобігти різним хворобам суглобів. Кистьовий тренажер ідеально підходить також тим, хто проходить реабілітацію після травматичного стану.

Революційний тренажер для кисті-дуже динамічна і цікава штуковина, яка призводить до викиду енергії і активує Вашу силу. Кистьовий тренажер Powerball- це не лише тренажер для професіоналів, але і розважальна забава для студентів, школярів або просто любителів зайняти себе чимось цікавим.

При купівлі тренажера Powerball, Ви отримуєте багато переваг:

- корисні тренування м'язів;

- розробку суглобів;

- цікаве зайняття;

- хороший і забавний час провождение з друзями;

- відмінний подарунок для будь-якої людини.

Якщо Ви вже розкрутили Powerball, то Вам важко буде закінчити тренування з ним. Вам просто не захочеться поступатися ним друзям. Или Ви не зможете зупинити азарт, розкрутивши його до максимальної швидкості!
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create