Мікрофон для конференцій - UKC Conference microphone System MX - 622c

Мікрофон для конференцій - UKC Conference microphone System MX - 622c
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 624745883
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Якщо Ви плануєте масовий захід або тип Вашої діяльності має на увазі часте проведення конференцій, лекцій, семінарів, форумів і інших заходів, на які очікується присутність великої кількості слухачів, а мова доповідача має бути добре і чітко чутна усім, Вам необхідно обзавестися мікрофоном.

Мікрофон для конференцій UKC Conference microphone System MX-622c якнайкраще підходить для масових заходів і дозволить спікерові донести свою мову до кожного слухача в залі. Пристрій оснащений підставкою і гнучкою ніжкою, зручно і надійно кріпиться на трибуну або стіл, що дозволяє посилити звучання голосу доповідача і в той же час залишає повністю вільними руки. Що особливо важливе, якщо під час заходу мова ілюструється презентаціями, графіками або іншим візуальним матеріалом, а, приміром, пульт від проектора знаходитися в руках того, що говорить.Основні переваги Мікрофону для конференцій UKC Conference microphone System MX-622c:

- ідеальне співвідношення ціна/якість;

- хороша чутливість мікрофону;

- удароміцність і стійкість до падіння;

- не потребує додаткових джерел живлення (включається шляхом під'єднування роз'єму відповідного виду).Мікрофон для конференцій UKC Conference microphone System MX-622c відноситься до однонапрямлених пристроїв, що дозволяє з успіхом використати його в приміщенні з великою шумною аудиторією слухачів. Саме такий тип мікрофону має здатність виключати сторонні звуки і шуми, одночасно посилювати голос спікера, мінімізуючи або виключаючи зворотне звучання. Що дозволить зробити Вашу мову особливо виразною і дозволить донести потрібну інформацію для усіх, хто в ній зацікавлений.Цей мікрофон UKC MX-622c забезпечить Вам надійну роботу і зручність в експлуатації. Дозволить провести важливий захід з великою кількістю слухачів з максимальним комфортом як для промовців, так і для цільової аудиторії.

Незамінний при проведенні лекцій і семінарів в повчальному середовищі, проведенні бізнес конференцій і зборів, великих заходах, мітингів і інших публічних виступах.

Мікрофон оснащений четвертьдюймовым кабельним роз'ємом ( 1/4 Jack- роз'їм), який найбільш популярний серед звукових пристроїв і забезпечує легке підключення практично до будь-якого пристрою.Технічні характеристики:

Вид: для конференцій

Тип: Динамічний

Спосіб кріплення : Настільний

Тип роз'єму : jack 6.3 мм

Підключення пристрою : Дротяне

Частота: 40-1600 Hz

Чутливість:-42±2 dB

Вихідний опір: 200;

Джерело живлення : DC3V/48v

Відстань прийому звуку : 20-80 см
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create