Іграшка - Ляльки LOL Surprise 1 series

Іграшка - Ляльки LOL Surprise 1 series
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 692203216
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Неймовірні ляльки LOL вирішили влаштувати справжню вечірку. І підготувалися вони дуже добре. Змінили не лише свої образи, але і навіть функціональність сумочки. І приготували багато сюрпризів.

Класна іграшка сюрприз в кульці. Розпакувати таку іграшку-одно задоволення! Адже ніколи не знаєш, що тобі попадеться.Ляльки LOL-це хіт 2017-2018 років! Унікальні яйця, в яких сховані різноманітні ляльки і атрибути їх одягу, кожна лялька по-своєму особлива, вони уміють плакати, міняти колір, плювати водою і навіть писати. Дуже приємні на дотик, абсолютно безпечні для дітей, а що найголовніше-страшенно цікаві і багатофункціональні.

Лялька LOLимеет 7 шарів упаковки, серія 1:

1-й шар ляльки LOL упаковки-"секретне послання". Загадка пропонує відповідь англійською мовою, відгадка написана там-же на стикере, переверніть листочок вверх ногами і прочитаєте, що загадав нам виробник.

2-й шар ляльки LOL упаковки-комплект наклейок із зображенням властивості лялечок LOL. Цими стикерами ви можете відмічати в чек-листе (листочку колекціонера) тих лялечок, які ви вже зібрали.

3-й шар ляльки LOL упаковки -кукольная пляшечка-підвіска. За допомогою цього аксесуара ви можете поїти лялечку. Забігаючи вперед, відмітимо, що усередині кульки передбачений спеціальний утримувач для пляшечки.

4-й шар ляльки LOL упаковки-це лялькове взуття. Різні види взуття для ляльки LOLв кожному наборі.

5-й шар ляльки LOL упаковки-одяг для ляльки. Наша маленька роллерша отримала костюмчик. Одяг виконаний з м'якого пластика єдиною деталлю, легко одягаються, і знімається завдяки прорізами з тильного боку.

6-й шар ляльки LOL-модні аксесуари, у різних ляльок LOLони різні. Наприклад: це може бути телефон, окуляри або обідок для волосся. Кожна лялька LOLстанет неповторною красунею.

7-й шар ляльки LOL-це сама лялечка LOL сюрприз.У ляльки LOL пластикове тільце, голова гумова м'яка. Висота ляльки-9 сантиметрів.

Лялька LOL відмінна ідея для подарунка. Якщо у вас є дочка, племінниця і так далі в поверненні від 3 років до 14 років, то вона оцінить таку милу іграшку.Характеристика ляльки LOL :

- Тип: Лялька;

- Вікова група: Від 3 років;

- Розмір упаковки : 10 х 10 х 10см;

- Матеріал: Пластик;

- Висота ляльки : 9см;

- Вес: 150.0г

- Комплектація аксесуарами : Так;

- Персонажі: LOL surprise.
Надійний постачальник
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create