Антиалкогольний фітопрепарат "Алкоstop Форте"

Антиалкогольний фітопрепарат "Алкоstop Форте"
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 204330173
 
 

Характеристики товара:

Виробник:
Биола
Всі характеристики

Опис товару:

Фітопрепарат "Алкоstop Форте" призначений для реабілітації і терапії хворих алкогольною залежністю. Компоненти препарату (трава і листя полину гіркого, трава чебрецю, трава золототисячника, гліцин, бурштинова кислота, вітамінний комплекс, гамма-аміномасляна кислота) сприяють полегшенню відвикання від алкоголю, зниженню проявів алкогольної інтоксикації і абстинентного синдрому; виводять з організму шкідливі речовини, покращують детоксикаційну і метаболічну функції печінки, зміцнюють нервову систему; знижують прояви депрессиии, підвищують життєвий тонус.

Золототисячник (Ctntaurlum umbellatum gilib) відноситься до рослин, широко використовуваних для лікування алкоголізму. Препарати рослини зменшують тягу до спиртних напоїв, покращують функції печінки і жовчного міхура, підвищують апетит, усувають явища диспепсії і метеоризму.

Чебрець звичайний (Thymus vulgaris) зменшує тягу до алкоголю, пом'якшує прояви психічної астенії і неврозів, покращує капілярний кровообіг і нервові процеси, підвищує імунітет. При алкоголізмі з супутнім зниженням потенції і лібідо чебрець робить позитивний гонадотропний ефект. Рослина сприяє нормалізації функцій травлення і мікрофлори кишечника, підвищенню активності ферментів і поліпшенню засвоєння поживних речовин.

Полин гіркий (Artemisia absinthium) показаний для лікування алкоголізму завдяки її детоксикаційним властивостям. Рослина використовується при токсичних ураженнях печінки, алкогольному цирозі для зниження інтоксикації. Препарати полину роблять спазмолітичне, протизапальне, жовчогінне і репаративное дія; активізують ферментативні системи шлунково-кишкового тракту і підшлункової залози. Терпеноидные з'єднання стимулюють функції ретикулоендотеліальної системи і фагоцитарну активність; абсинтин сприяє стабілізації імунних реакцій. Таким чином, полин покращує загальний стан організму і знижує алкогольну залежність.

Аминоуксусная кислота (гліцин) грає величезну роль в захисті клітин мозку від ушкоджуючої дії нейротоксических речовин, у тому числі алкоголю. Але окрім клітинного захисту, знижується збудження нейронів, зменшується вироблення речовин, сприяючих стимуляції нервової системи (надмірна стимуляція нейронів в стані алкогольного сп'яніння є причиною багатьох патологічних проявів сп'яніння з боку центральної нервової системи).

Гамма-аміномасляна кислота є біогенним аміном, відновлює процеси метаболізму в головному мозку, сприяє утилізації глюкози мозком і видаленню з нього токсичних продуктів обміну. Активно застосовується при алкогольних енцефалопатіях і поліневритах, відставанні розумового розвитку з пониженням психічної активності. Забезпечує нормалізацію динаміки нервових процесів в головному мозку. Підвищує продуктивність мислення, покращує пам'ять, чинить м'яку психостимулюючу дію, сприятливо впливає на відновлення рухів і мови після порушення мозкового кровообігу.

Бурштинова кислота (сукцинат) чинить антиоксидантну і адаптаційну дію. Беручи участь в циклі Кребса, сукцинат покращує енерго- і кислородообеспечение клітин, яке має виражені порушення при хронічному алкоголізмі. Бурштинова кислота знижує тканинний метаболічний ацидоз, запобігає поразці тканин, покращує діяльність серця, підвищує опірність організму до несприятливих чинників.

Аскорбінова кислота (вітамін С)-активний антиоксидант, знижує агресію вільних радикалів, що утворюються у великій кількості при хронічному алкоголізмі. Вітамін С стимулює вироблення лімфоцитів, активізуючи клітинний імунітет; бере участь в синтезі колагену, зміцнюючи стінки судин. Аскорбінова кислота виконує детоксикаційну функцію, зменшує ушкоджуючу дію на організм багатьох отрут, включаючи алкоголь. Вітамін С не лише сприяє знешкодженню і виведенню алкоголю з організму, але і знижує ризик ураження печінки, що виникає внаслідок вживання алкоголю.

Тіамін (вітамін В1). Зловживання алкоголем призводить до дефіциту вітаміну В1 із-за порушення всмоктування і функціонування тіаміну в організм. Порушення функцій нервової системи і мозку є наслідком не лише алкогольної інтоксикації, але і недоліком вітаміну В1. Тіамін сприяє послабленню потягу до алкоголю, знижує ризик порушень психіки, зменшує дратівливість і занепокоєння, нормалізує функцію нервово-м'язового апарату, покращує апетит.

Піридоксин (вітамін В6) бере участь в процесі обміну речовин, допомагає засвоєнню білку, бере участь у виробництві кров'яних тілець і самого гемоглобіну, а також бере участь у своєчасному постачанні клітин глюкозою. Вітамін В6 стимулює активність печінки : швидше виробляється триптофан, завдяки якому утворюється кофермент NAD, без якого не переробляється алкоголь; підвищує розумову і фізичну працездатність, має детоксикаційний, імуностимулюючий, протизапальний і антидепрессантным діями; нормалізує сон. Потреба у вітаміні В6 підвищується при прийомі антидепресантів, під час стресу або підвищених навантаженнях, а також у осіб, що зловживають алкоголем і у курців.

Показання до застосування:

- зниження ризику алкогольної інтоксикації;

- профілактика алкоголізму;

- астенічні, неврастенічні розлади;

- полегшення відвикання від алкоголю;

- для поліпшення метаболічної і детоксикаційної функції печінки;

- для нормалізації процесів травлення;

- для зміцнення нервової і серцево-судинної системи;

- для підвищення імунітету і загальної опірності організму.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість і чутливість до компонент. Вагітність, період лактації, діти до 14 років.

Спосіб застосування : по 2 пігулки три рази в день за 30 хвилин до їди, запити водою. Курс прийому 8-12 тижнів. При необхідності повторити через 2 тижні.

Виготовлено в Україні: Сертифіковано Міністерством охорони здоров'я України

ТУ У 5.8-06733459-004-2001

Форма випуску : банка 100 пігулок.

Умови зберігання : Зберігати при температурі від Про°З до 25°З в сухому, захищеному від світла не доступному для дітей місці. Відносна вологість до 75%

Термін придатності : 24 місяці з дати випуску

Купити "Алкоstop Форте" в інтернет-магазині або в офісі за адресою: Київ, Червонозоряний пр.126Г, оф.2

Замовити "Алкоstop Форте" з доставкою по Україні післяплатою по тел. 38095-175-88-49, факс 38044-524-25-32
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create