Карбюратор Suzuki AD50 OLD

Карбюратор Suzuki AD50 OLD
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 308928
 
 

Опис товару:

Найбільше несправностей на скутері, як правило, доводиться на карбюратор. Причому при мінімальних неполадках з карбюратором, скутер вже нікуди не поїде, а найменша перешкода в жиклері приведе до того, що експлуатація його буде, принаймні, не комфортною.

Карбюратор скутера ― одна з найважливіших частин скутера. Її головне завдання змішати повітря (що йде з повітряного фільтру), бензин (який йде по шлангу з бензинового бака) і олію. Усі ці три речі є головними, і називаються в сукупності паливно-повітряна суміш. Недолік одного компонента не дасть вам завести двигун або просто буде псувати циліндр і поршень.

Карбюратор ― спеціальний елемент в системі живлення скутера, що служить для дозування палива. Як і будь-який прилад, для коректної роботи, карбюратор потребує відходу.Повітря, яке подається в карбюратор, проходить по спеціальній трубці, яка поступово звужується до центру, створюючи при цьому в її центрі зону низького тиску. далі суміш подається у впускний колектор, а звідти вже в двигун. Завдяки ширині цієї трубки регулюється тиск повітря, і відповідно могутньо висмоктування палива з поплавцевої камери. Підібравши належним чином діаметр дифузора і головного жиклера, ми отримуємо ідеальну машину для подання палива в камеру згорання. При збільшенні обьема двигуна, він потребує великих об'ємів суміші, і відповідно розміри дифузора і головного жиклера збільшуються. Як видно на малюнку, паливо виводиться з низу вгору завдяки розрідженню, яке створюється в каналі карбюратора, і ніяких додаткових пристроїв, для подання палива абсолютно не потрібно. Цей простий механізм дуже надійний і піддається безлічі регулювань.

Піклуйтеся про свої залізні " поні" ухоженый добре налагоджений і перевірений скутер- це важливий ступінь до Вашого безпечного пересування по дорозі

Удачі Вам на дорогах і гарного настрою!
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create