Кофемашина Saeco Royal Coffee Bar (би/у)

Кофемашина Saeco Royal Coffee Bar (би/у)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 43131
 
 

Опис товару:

Saeco Royal Coffee Bar


Автоматична кофемашина Saeco Royal Coffee Bar (Саеко Роял Кофи Бар) нова модель в популярній лінійці Роял. Витримує навантаження до 150 порцій кави в годину, тому є прекрасним варіантом для установки в закладах з великим потоком споживачів : офісах, ресторанах, готелях, кавових куточках.

За допомогою професійного автоматичного капучинатора, яким обладнана Saeco Royal Coffee Bar, користувачі мають можливість насолоджуватися капучіно, латте і іншими молочно-кавовими напоями, які будуть прикрашені шапкою повітряної молочної піни. Кофемашина обладнана другим бойлером, наявність якого значно скорочує час приготування кавово-молочних напоїв, оскільки дає можливість одночасно готувати эспрессо і збивати молоко.

Кофемашина Royal Coffee Bar оснащена кнопковою панеллю управління і ЖК-дисплеєм, підставкою для чашок з активним підігріванням, а також програмою автоматичного виключення машини. Кавовий агрегат працює як на зерновій, так і на меленій каві. Кавові зерна засипаються у бункер, в нижній частині якого знаходиться кофемолка із сталевими жорнами. Для меленої кави передбачено спеціальне віконце, в яке можна засипати кількість меленої кави на одну порцію. Користувачі мають можливість програмувати об'єм порції кави, кількість грам кави на порцію, міцність напою. Завдяки цьому, будь-який користувач може готувати каву в таких пропорціях, як йому подобається. Диспенсер (облаштування подання кави) регулюється по висоті. Це запобігає розбризкуванню напою і дозволяє використати кавовий посуд різної висоти.

Режими автоматичного чищення і видалення накипу, що утворюється, дозволяють докладати до обслуговування машини мінімальні зусилля і витрачати на це мінімум часу.

Кавоварка може працювати в режимі економії електроенергії, в ній є таймер переходу в "сплячий режим". Лічильник приготованих порцій очегь, що Не скидається, переважний в умовах установки кофемашины, наприклад, в офісі. Можливість підключення до водопроводу-ще одно з переваг Saeco Роял Кофи Бар.

Характеристики:

Об'єм резервуару для води 2,4 л
Можливість приготування капуччино
Контроль фортеці кавою -
Потужність 1600 Вт
Вбудована кофемолка
Підігрівання чашок
Індикація включення
Налаштування якості помелу
Прискорена програма приготування двох порцій
Пристрій для приготування капуччино
Маса15 кг

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create