Шпиндель для ЧПУ 3.2 kw ER20 100мм водяне охолодження

Шпиндель для ЧПУ 3.2 kw ER20 100мм водяне охолодження
10%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 13-010
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Шпиндель 3.2 kw з водяним охолодженням GDZ-100-3.2, сертифікат якості ISO9001

Високошвидкісний, високоточний шпиндель для ЧПУ верстатів

Шпиндель 3.2 kw з рідинним охолодженням призначений для високопродуктивного свердління, фрезерування, гравірування. Застосовується на портальних фрезерних верстатах, деревообробних центрах, проте може використовуватися і в інших областях. Установка інструменту здійснюється ручним способом, за допомогою відповідного цангового затиску, що дозволяє використати шпиндель у верстатах різної складності для обробки матеріалів. Процес охолодження шпинделя здійснюється за рахунок циркуляції охолоджувальної рідини, що тим самим дозволяє добитися оптимального температурного режиму радіально-наполегливих підшипників і забезпечити тривалий термін експлуатації. Для управління роботою двигуном шпинделя необхідно використати перетворювач частоти (інвертор). Підключення шпинделя до перетворювача частоти здійснюється за допомогою роз'єму.

Примітка: Новий шпиндель або шпиндель, який не використовується впродовж тривалого часу необхідно запускати повільно. Спочатку запускати шпиндель протягом півгодини, на 25% від максимальної швидкості, а потім збільшити на 15 хвилин до 50% від максимальної швидкості. І тільки потім збільшити швидкість до максимальної. Під час усього робочого процесу необхідно перевіряти температуру шпинделя, якщо шпиндель ставатиме гарячим-зупините роботу.

Характеристики:

- Потужність: 3.2 kw;

- Діаметр: 100 мм;

- Напруга: 220v;

- Струм: 10А;

- Частота: 400 Hz;

- Цанга: ER20;

- Охолодження: водяне (рідинне);

- Швидкість: 24000 про/мін;

- Підшипники: 2x7005c P4, 2x7003c P4

Переваги і недоліки шпинделя з водяним охолодженням:

По потужності порівняно з повітряними, шпинделі з рідинним охолодженням мають відчутно меншу вартість. Розміри шпинделя більш компактні. Шпиндель працює з низьким рівнем шуму, за умови, що різальний інструмент сам не чинить сильного шуму. Цилиндриче­ская форма шпинделя і кріплення хомутом дозволяє легко регулирова­ть висоту шпинделя, і розширити можливості верстата при роботі з довгими фрезами і високими заготівлями.

До недоліків можна віднести те, що у шпинделя з водяним охолодженням є небезпека появи корозії усередині сорочки, це може викликати попадання охолоджувальної рідини всередину обмоток шпинделя з подальшим входом з ладу. Для повноцінної роботи шпинделя рідинним охолодженням потрібно додаткове устаткування для охолодження: насос, радіатор, трубки і розширювальний бачок.Розміри:

Корисна інформація

Щоб ваш шпиндель довго прослужив і не виникало проблем з обмотками із-за корозії, ні в якому випадки не використайте для охолодження звичайну воду. Використайте відповідний насос для прокачування охолоджувальної рідини, оскільки частою помилкою є використання насоса, який не розрахований на тривалу роботу або негерметичного насоса, де погано захищені електричні з'єднання. Рекомендується використати трубки достатньої жорсткості, щоб уникнути перегинів, деякі види трубок можуть втрачати форму при температурі вище 40˚ЗДо цього шпинделя у нас можна придбати:


Інвертор

Кронштейн 100 мм

І будь-який з цих насосівДивіться усі наші оголошення, у нас є є:

- Контроллери на 3,4,5 координати

- Одноканальні драйвера

- Крокові двигуни різної потужності

- Блоки живлення

- Шпинделі

- Інвертори

- Верстати з ЧПУ
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 

Товари, які переглядали

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create