Інфрачервона керамічна панель Vesta Energy ECO 750

Інфрачервона керамічна панель Vesta Energy ECO 750
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 656689853
 
 

Характеристики товара:

Виробник:
Vesta ENERGY
Всі характеристики

Опис товару:

Інфрачервона довга хвиля ефективніша, ніж конвекція. Спочатку обігріваємо предмети і людей, а тільки потім повітря. Тепло дуже приємне, схоже на тепло каміна або печі.


Економія
Коефіцієнт передачі тепла від інфрачервоної панелі Vesta Energy до об'єкту дорівнює 100%. Інші типи обігрівачів нерівномірно розподіляють тепло: вгорі жарко, а внизу холодно. При конвекції тепло переносить повітря, а у нього коефіцієнт передачі тепла до об'єкту близький до 65%. Звідси ми виграємо близько 30% економії.


Безпека


Нагрівальний елемент закритого типу. Високий захист від вологи і пилу-IP54. Відсутні займисті елементи. Немає можливості обпектися дітям або тваринам. Можливість роботи обігрівача 24/7. Довгі інфрачервоні хвилі безпечні і сприятливі для здоров'я.


Надійність


Не страшні навіть сильні перепади напруги. Нагрівальний елемент дуже стійкий, відсутній ризик перегорання. Гарантія на панель-5 років. Термін роботи-30 років.


Екологічність
Нагрівальні елементи приховані, на них не згорає пил і не дає запаху. З тієї ж причини повітря не пересушується і не спалюється кисень. Усі деталі обігрівача екологічно чисті і не шкідливі навіть при нагріванні.
Якість
У відмінності від конкурентів ми украй уважно віднеслися до якості складання панелей Vesta Energy : універсальні кріплення, ідеальні стики між елементами, три рівні перевірки продукту після складання.
Автоматизація
Моделі серії Vesta Energy PRO мають вбудований клімат-контроль з програмуванням на кожну годину і день тижня. Використовуючи датчики температури повітря обігрівач підтримує постійне тепло в приміщенні. Обігрівач сам відмінно оптимізує витрати електрики.


Мережа опалювання і WiFi


Панелі Vesta Energy можна об'єднати в маленькі або великі мережі для опалювання цілої квартири або великого багатоповерхового будинку. Для управління опалюванням навіть найвеличезнішої будівлі Вам потрібний буде тільки мобільний телефон і мережа WiFi
Характеристики

Потужність: 750 Вт
Напруга: 220-230 В
Частота струму : 50 Гц
Площа опалювання : 15 м2
Об'єм опалювання : 39 м3
Температура поверхні : 80 оС
Габарити: 1200х600х16 мм
Вес: 25 кг
Наявність климат-контроля : немає
Інформація про продавця:
54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create