Прополіс 10г /Медок/

Прополіс 10г /Медок/
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 30845499
 
 

Опис товару:

Прополіс-складна речовина, яку бджоли виробляють із смол рослин, додаючи свої ферменти, і використовують для дезинфекції вулика, захисту від хвороб і мікробів, а також як клей-зміцнюють стінки стільників, закладають щілини і так далі. Прополіс має гіркуватий смак, приємний смолянистий запах. Колір його залежить від того, з яких рослин бджоли збирали смолу. Наприклад, смола тополі надає прополісу червонястий відтінок, берези-зеленуватий, осики-сірий. Зустрічається також коричневий, бурий і навіть майже чорний прополіс. Тому тих, хто вирішив купити прополіс, не повинна лякати різноманітність його кольорів.

У складі прополісу безліч різноманітних речовин і з'єднань, які за загальними властивостями діляться на чотири групи : бальзами, смоли, ефірні олії, віск.

Смоли прополісу складаються в основному з органічних кислот і складають 50-55%. Органічні кислоти (кавова, фреуловая, бензойна та ін.) є біологічно активними речовинами, чинять протизапальну, антимікробну, антисептичну дію. Завдяки високому вмісту органічних кислот прополіс має виражені антиоксидантні (протиокислювальні) властивості.

Вміст ефірних олій-8-10%. Вони визначають аромат і, частково, смак прополісу. Консистенція прополісу залежить від змісту в нім воску. В середньому його близько 30%. Але в різних місцях одного і того ж вулика зміст воску в прополісі різний. Найбільше воску в прополісі, який зібраний у вічка і на стінках вулика, менше-в тому, який знятий з рамок і полотен.

Прополіс також містить мінерали: калій, кальцій, натрій, магній, фосфор, сірка, алюміній, залізо, ванадій, цинк та ін., а також вітаміни-Bl, B2, РР, Е, З і провітамін А.

Більшість речовин, виявлених у складі прополісу, відносяться до класу флавоноїдів-з'єднань, що містяться в рослинах. Вони мають антиоксидантні властивості і здатні нейтралізувати вільні радикали.

У прополісу є одна особливість, яка відрізняє його від інших продуктів бджільництва. При тривалому кип'яченні він не втрачає свої цілющі властивості. Тому при виготовленні препаратів з прополісом його можна нагрівати, кип'ятити і використати з гарячою водою. Тому можна без побоювань купити прополіс для виготовлення мазей, бальзамів і кремів, а також для миловаріння.
Інформація про продавця:
54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create