Инсулат 60капс

Инсулат 60капс
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 35238931
 
 

Опис товару:

Стежте за рівнем цукру в крові!

"Инсулат"-натуральний фитокомплекс з лікарських трав


сприяючих зниженню рівня глюкози в крові за рахунок зменшення її всмоктування в кишечнику
що покращують секреторну функцію підшлункової залози
що збільшують клітинну утилізацію глюкози.


Инсулат-повністю натуральний препарат, призначений для профілактики і комплексного лікування цукрового діабету, нормалізації вуглеводного обміну. Є препаратом вибору для пацієнтів з порушенням толерантності до глюкози і пацієнтів з метаболічним синдромом ("переддіабетом"). Препарат не лише нормалізує вміст глюкози в крові, але і гальмує розвиток ускладнень діабету, перешкоджає виснаженню підшлункової залози.Инсулат добре поєднаємо з синтетичними цукрознижувальними препаратами, а також з інсуліном, може використовуватися для підвищення ефективності комплексного лікування цукрового діабету.

"Инсулат" не викликає звикання і синдрому відміни.Андрографис має широкий спектр фармакологічних властивостей, у тому числі: імуностимулюючим, антимікробним, противірусним, протизапальним, гепатопротекторным, антиоксидантним, гіпоглікемічним, кардио- і вазопротекторным дією.

Андрографис продукує фермент альфа-глюкозидазу, який гальмує розщеплювання і всмоктування сахарози, крохмалю і інших вуглеводів. Дія андрографиса не залежить від секреції інсуліну. Ця властивість рослини ефективна при профілактиці і комплексному лікуванні цукрового діабету 2 типи.

Андрографис покращує роботу усіх ланок імунної системи організму, нормалізує вторинні порушення обміну речовин і гормональний дисбаланс, зокрема, забезпечує профілактику ускладнень з боку серцево-судинної, нервової, гепато-биллиарной, опорно-рухової і інших систем організму пацієнтів з цукровим діабетом.


Момордика містить інсуліноподібний протеїн, відомий як инсулин-Р або полипептид-Р, який проявляє гіпоглікемічні властивості. Крім того, рослина містить комплексну стероїдну речовину харантин, що також має потужну гіпоглікемічну дію.

Момордика сприяє активізації синтезу інсуліну, оптимізуючи його дію на рівні тканин, стимулює вироблення глікогену в печінці, посилює процеси регенерації β-клеток підшлункової залози.

Широко застосовується в традиційній індійській і китайській медицині в якості засобу для зниження рівня цукру в крові у пацієнтів при лікуванні цукрового діабету 2-го типу.

Також встановлено, що екстракт момордики знижує рівень загального холестерину, ліпопротеїдів низької щільності ("поганого" холестерину) і тригліцеридів в сироватці крові.


"Инсулат" має гипокликемическим дію (знижує рівень цукру крові), але не викликає гіпоглікемію (різке падіння рівня цукру крові), на відміну від більшості синтетичних цукрознижувальних препаратів. Під впливом компонентів препарату глюкоза поступово, невеликими порціями поступає в кровотік. Таким чином "Инсулат" дозволяє згладити різкі коливання рівня глюкози крові.

Препарат безпечний, добре переноситься, не завдає шкоди шлунково-кишковому тракту. Оптимальна доза препарату підбирається лікарем індивідуально для кожного пацієнта.

Є протипоказання. Не є лікарським засобом. БАД.


"Инсулат"-повністю натуральний препарат, призначений для


профілактики і комплексного лікування цукрового діабету
нормалізації вуглеводного обміну
зменшення амплітуди гликемических коливань
профілактики захворювань підшлункової залози.

Інструкція по застосуванню

Рекомендований в якості БАД до їжі-джерела флавоноїдів, дубильних речовин і органічних кислот. Сприяє нормалізації вуглеводного обміну.

Склад в 1 капсулі: екстракти трави андрографиса волотистого (Andrographidis Herba)-242 мг, листя момордики харантии (Momordicae Folium)-132 мг, листя ниркового чаю (Orthosiphoni Folium)-66 мг.

Допоміжні речовини: лактоза-66 мг, крохмаль з маніоки-40,7 мг, стеарат магнію-2,2 мг, аеросили-1,1 мг.

Андрографис має широкий спектр фармакологічних властивостей, у тому числі гіпоглікемічним, імуностимулюючим, антимікробним, противірусним, протизапальним, гепатопротекторным, антиоксидантним, кардио- і вазопротекторным дією. Андрографис є інгібітором ферменту α-глюкозидаза, завдяки чому гальмує розщеплювання і всмоктування сахарози, а також інших вуглеводів, гідролізованих α-глюкозидазой, зокрема крохмалю. Ця властивість рослини дозволяє ефективно використати його в комплексному лікуванні і профілактиці цукрового діабету 2-го типу. Крім того, андрографис покращує роботу усіх ланок імунної системи організму, нормалізує вторинні порушення обміну речовин в цілому і гормонів зокрема, забезпечує профілактику ускладнень з боку сердечно- судинною, нервовою, гепатобилиарной, опорно-руховою і інших систем організму пацієнтів з цукровим діабетом.

Момордика містить інсуліноподібний протеїн, відомий як инсулин-Р або полипептид-Р, який проявляє гіпоглікемічні властивості. Крім того, рослина містить комплексну стероїдну речовину харантин, що також має потужну гіпоглікемічну дію.

Момордика сприяє активізації синтезу інсуліну, оптимізуючи його дію на рівні тканин, стимулює вироблення глікогену в печінці, посилює процеси регенерації β-клеток підшлункової залози.

Широко застосовується в традиційній індійській і китайській медицині в якості засобу для зниження рівня цукру в крові у пацієнтів з цукровим діабетом 2-го типу.

Також встановлено, що препарати момордики знижують рівень загального холестерину, ліпопротеїдів низької щільності ("поганого" холестерину) і тригліцеридів в сироватці крові.Рекомендації по застосуванню: дорослим по 2 капсули 3 рази в день під час їжі.

Тривалість прийому-3-4 тижні.

Увага! У флаконі разом з капсулами знаходиться пакетик з тим, що поглинає вологу речовиною. Вміст пакетика вживанню не підлягає.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, годування грудьми. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Не є лікарським засобом.

Умови зберігання : в сухому місці при температурі від 15оС до 30оС.

Реалізація населенню через аптечну мережу і спеціалізовані магазини, відділи торгової мережі.

Форма випуску : 60 капсул масою по 550 мг.

Термін придатності : 3 роки.

Інформація про продавця:
54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create