Сольова лампа Грибок 3-4 кг

Сольова лампа Грибок 3-4 кг
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 33554334
 
 

Опис товару:

Характеристика Соляна лампа, світильник-це втілення іонізації повітря, яке надає повну стерильність атмосфери приміщення, в якому гине білкова структура мікробних тілець.
Соляний світильник включає наступні корисні мінерали: 97,98% NaCl, 2,02%-Ca, Mg, K.
Форми світильників не ідентичні, що відрізняються один від одного. Підставка соляної лампи зроблена з дуба просоченого бджолиним воском. Ніякого специфічного запаху, ніякої алергії.
Представлена нашою компанією соляна лампа складається з білої солі, 100% природних, кам'яних, великокристалічних часток, які мають лікувальні властивості. Сіль в холодному стані має здатність поглинати вологу з повітря, а при нагріві виділяти її в атмосферу. Вона є природним джерелом здоров'я.
Світильники соляні декоративні для освітлення жител виготовлені згідно ТУ У 27.4-3041200916-0001: 2012.
Не суперечать зразкам-еталонам ДСТУ ГОСТ 17677 і ГОСТ 8607 ( окрім светотехнических вимог).
Термін придатності соляного плафона необмежений, термін служби має тільки його електрична частина. Корисна дія сольових світильників Соляний світильник бездоганно і позитивно впливає на організм (здоров'я), як дорослу людину, так і дітей.
При нагріванні від електричної лампочки-сіль виділяє негативно заряджені іони, які нейтралізують негативну дію бактерій і електронної техніки. Вона очищає організм від багатьох бактерій і супроводить прискорення одужання важко заболеваемых хвороб.
Соляні лампи також запобігають дії неприємних запахів, протидіють плісняві.
Соляні світильники можуть служити декоративним дизайном у Вашому приміщенні, а також бути оздоровчим засобом при наступних захворюваннях:
-зниження імунітету
-зниження життєвого тонусу
-нервові розлади
-головні болі
-часті ОРЗ, ГРВІ
-шкірні захворювання
-бронхіальна астма
-хронічний бронхіт
-кашель у курця
-псоріаз
-цукровий діабет
-захворювання щитовидної залози
-ревматизм
-алергії
-отруєння
-кров'яні захворювання
Режим роботи соляної лампи Соляний світильник живиться від електромережі. У перші декілька днів при сильних хронічний захворюваннях, необхідно його включати на декілька годин, оскільки йде звикання організму до дії лампи і можуть виникнути деякі алергічні прояви у вигляді нежиті, кашлю. Після закінчення 5-10 днів світильник можна залишати включеним на увесь день. За відсутності серйозних захворювань (бронхических і так далі), світильник можна залишати включеним на цілий день з першого дня його застосування.
Джерело світла соляного світильника служить електрична лампочка, потужністю 15-60 ватів.
Для установки або заміни лампочки відключите світильник від електромережі (висмикнувши з розетки шнур світильника), відкрутите два самореза тим самим від'єднавши сіль від підставки і заміните згорілу лампочку. Відхід Сольовий світильник досить простий в експлуатації і не вимагає спеціального відходу.
Періодично, за допомогою сухої ганчірки, необхідно знімати пил з його поверхні. Соляні лампи можна ставити всюди у будинку. Проте варто пам'ятати, що кам'яна сіль розчиняється у воді і ввібравши багато вологи, вона розм'якшується і може місцями порепатися (розсипатися). Тому не слід ставити соляний світильник (лампу) поблизу від кухонних плит, електрочайників, акваріумів, фонтанів, в місцях підвищеної вологості. Якщо ж таке сталося, необхідно лампу включити на декілька годин в електромережу.
Інформація про продавця:
54052, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Проспект Богоявленський, будинок 305
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create