Лідокаїну гідрохлорид

Лідокаїну гідрохлорид
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M8637899
 
 

Опис товару:

Антиаритмічний засіб класу IB, місцевий анестетик, похідний ацетаніліду. Володіє мембраностабілізуючою активністю. Викликає блокаду натрієвих каналів збудливих мембран нейронів і мембран кардіоміоцитів.

Зменшує тривалість потенціалу дії та ефективного рефрактерного періоду у волокнах Пуркіньє, пригнічує їх автоматизм. При цьому лідокаїн пригнічує електричну активність деполяризованих, аритмогенних ділянок, але мінімально впливає на електричну активність нормальних тканин. При застосуванні в середніх терапевтичних дозах практично не змінює скоротність міокарда і не уповільнює AV-провідність. При застосуванні як антиаритмічний засіб при в/в введенні початок дії через 45-90 сек., тривалість - 10-20 хв.; при в/м введенні початок дії через 5-15 хв., тривалість - 60-90 хв.

Викликає всі види місцевої анестезії: термінальну, інфільтраційну, провідникову.

Показання
В кардіологічній практиці: лікування та профілактика шлуночкових аритмій (екстрасистолія, тахікардія, тріпотіння, фібриляція), в т.ч. в гострому періоді інфаркту міокарда, при імплантації штучного водія ритму, при глікозидній інтоксикації, наркозі.

Для анестезії: термінальна, інфільтраційна, провідникова, спинномозкова (епідуральна) анестезія в хірургії, акушерстві та гінекології, урології, офтальмології, стоматології, оториноларингології; блокада периферичних нервів і нервових вузлів.

Характеристики
Країна-виробник: Китай.
Фасовка: від 100 г до 25 кг.

Купити Лідокаїну гідрохлорид можна, оформивши замовлення через кошик або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

Інші товари з розділу "Косметологія", які можуть вас зацікавити, можна подивитися тут.

Інформація про продавця:
84500, Україна, Донецька, Бахмут, вул. Широка, будинок 4, офіс .
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create