Система охорони периметра на базі вібраційного сенсорного трибо-кабеля FlexZone

Система охорони периметра на базі вібраційного сенсорного трибо-кабеля FlexZone
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару FlexZone
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

FlexZone-це система охорони периметра на базі використання вібраційного чутливого сенсорного кабелю, що несе електроживлення і інформаційну шину. Один контроллер може обслуговувати сенсорний кабель завдовжки до 600м. Групу з 5 контроллерів можна живити від одного джерела електроживлення з його підключенням до середнього контроллера. При великому числі контроллерів необхідно періодично розміщувати контроллери уздовж периметрального обгороджування з груповими джерелами електроживлення. Додаткову інформаційну шину не потрібно. Інформаційний зв'язок реалізується по сенсорному кабелю на дальності до 20км.

Є два варіанти контроллерів : з розбиттям підключеного до контроллера сенсорного кабелю на 4 охоронних зони і на 60 охоронних зон. Створення і розміщення охоронних зон робиться програмним шляхом. Система може працювати в автономному економ варіанті з виведенням інформації на табло (будь-яку охоронну централь) через вбудовані в контроллер реле або в програмному варіанті з виведенням інформації на комп'ютер, що управляє, з прив'язкою до зображення плану території.

Вартість контроллера на 4 зони, працюючого в автономному режимі,-3200.00Є-роздріб; 2720.00Є-опт.

Вартість контроллера на 60 зон, працюючого в мережевому режимі,-5000.00Є-роздріб; 4250.00Є-опт.

Карта оптоволоконного зв'язку для мережевої версії 910.00Є-роздріб; 774.00Є-опт

Вартість бухти стандартного сенсорного кабелю завдовжки 150м.- 2000.00Є-роздріб; 1700.00Є-опт.

Для повної комплектації одного контроллера треба додати кабельні з'єднувачі-2шт. і крайові навантаження-2шт., а також комплект стягувань з УФ-защитой (2000шт) всього 800.00Є-роздріб; 680.00Є-опт.

РАЗОМ вартість автономного комплекту на 4 охоронних зони із загальною довжиною сенсорного каьбеля 600м з релейною тривожною індикацією для підключення до довільної охоронної централі без блоку електроживлення-12000.00Є-роздріб і 10200.00Є опт.

Опис системи представлений в розділі Документи.

Фірма SENSTAR робить спеціалізоване програмне забезпечення для мережевого підключення і відображення на плані роботи периметральної системи охорони. Є інтеграція з комплексними системами безпеки MILESTONE, GENETEC, PELCO, INDIGO VISION, FLIR, AIMETIS, LENEL і поруч інших.

Для грамотного підбору архітектури системи і оптимізації вартості під Ваші завдання рекомендуємо зв'язуватися з нами на стадії проектування периметральної системи охорони.
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create