Лабораторна холодильна шафа з контроллером LKPv 1423

Лабораторна холодильна шафа з контроллером LKPv 1423
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 40661611
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Лабораторна холодильна шафа з контроллером 1427л, 0... 16°C і електронною системою управління (контроллер) Profi з вмонтованим годинником реального часу дозволяє задавати температуру охолодження з точністю до 0,1°. Текст на дисплеї може відображатися на німецькій, англійській, французькій, іспанській або італійській мовах. Для відповідності вимогам гігієни в лабораторії блок електронної системи управління змонтований врівень з поверхнею корпусу і має мембранну клавіатуру, що виключає попадання пилу і бруду.
У разі відхилення температури зберігання за допустимі межі спрацьовує звукова і візуальна сигналізації. Попереджувальний звуковий і візуальний сигнал включається також тоді, коли двері залишаються відкритими більше 1 хвилини. Крім того, передбачена візуальна і звукова сигналізація у разі збоїв живлення.
Електронна система управління Profi має вбудовану пам'ять для зберігання даних, в якій зберігаються записи про останніх 30 аварійних подіях, з вказівкою дати, часу і максимальної температури, а також дані про температуру зберігання, що фіксуються з 4-хвилинним інтервалом. У пам'яті може бути збережені до 2800 записів про температуру, що відповідає приблизно 7-денному періоду реєстрації.
З метою особливо точного контролю температури лабораторні пристрої з електронною системою управління Profi виконують калібрування по 3 точкам контролю. Це дозволяє коригувати температуру усередині пристрою з урахуванням заданого значення, а також фактичних значень в трьох різних точках. Відхилення температури зберігання коригується з точністю до 0,1°С.
У разі збою електроживлення в мережі електронна система управління продовжує працювати від вбудованого 12-В акумулятора. Впродовж наступних 72 годин, після пропажі живлення в мережі, триває реєстрація даних про зміни внутрішньої температури. Крім того, якщо підключена зовнішня система аварійної сигналізації і система реєстрації, то впродовж 72 годин забезпечується передача даних на зовнішні облаштування сигналізації і реєстрації.
Високоефективна система охолодження з примусовою циркуляцією повітря двома вентиляторами у поєднанні з оптимальним шляхом проходження повітряного потоку забезпечує максимальну стабільність заданої температури. Завдяки дуже коротким циклам оттайки усередині шафи підтримується практично постійна температура зберігання. Усі лабораторні шафи перевірені на відповідність стандарту NF X 15-140 відносно максимальної стабільності і рівномірності розподілу температури зберігання.
Зроблені з нержавіючої сталі марки 304 гладких стінки внутрішньої камери дуже легко чистяться. Що міцні, що направляють можна легко переставляти залежно від потреб. У комбінації з гратчастими пластифікованими полицями вони забезпечують універсальність використання внутрішнього простору. Ті, що направляють мають U- образну форму і не допускають нахилу полиць.
Модель забезпечена роликами, які значно полегшують прибирання простору під шафами, а також забезпечує переміщення шаф в приміщеннях. Передні ролики оснащені стопорами, що дозволяє шафі зберігати стійкість навіть при частковому висуненні гратчастих полиць.Загальний об'єм 1427 л
Зовнішні розміри в мм(ш/г/в) 1430/830/2150
Внутрішні розміри в мм(ш/г/в) 1263 / 650 / 1550
Добове споживання енергії* (24 години) 3,923 кВт.ч
Система охолодження Динамічна
Метод розморожування Автоматичний
Діапазон температур від 0°C до 16°C
Матеріал / колір корпусу Сталь / білий
Матеріал дверей Двері із склопакетом
Матеріал внутрішньої камери Нержавіюча сталь марки 304
Тип управління "Програмований електронний контроллер з реєстратором даних і текстовим дисплеєм"
Індикатор температури Зовнішній цифровий
Сигналізація про збої електроживлення При відмові електроживлення, впродовж 72 ч
Сигналізація відхилення температури і незакритих дверей Візуальна і звукова
Інтерфейс RS 485
Беспотенциальные контакти є
Внутрішнє освітлення Верхнє освітлення з окремим выключ.
Полиці, регульовані по висоті 8
Корисна площа полиці, в мм (ш/г) 1263 / 650
Матеріал полиць Пластифіковані гратчасті полиці
Здатність полиць, що несе, 60 кг
Ролики Рол. з торм. устр-вами спереду, рол. ззаду
Ручка Лита
Замок є
Двері, що автоматично закриваються, є
Дверні петлі немає
Кліматичний клас Тонни
Рівень шуму 55 дБ (А)
Холодагент R 290
Напруга / сила струму 220-240 В / 3,0 А

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create