Ламінарні укриття і чисті зони

Ламінарні укриття і чисті зони
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 17788167
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Ламінарні укриття і чисті зони призначені для створення локального чистого простору. Вони застосовуються для роботи із середовищами і бактеріальними культурами, які не становлять небезпеки для обслуговуючого персоналу. Ламінарне укриття і чиста зона необхідні, щоб захистити робочий матеріал від агресивного впливу складових повітря, або при роботі з об'єктами, які вимагають стерильної зони.

Сферою використання ламінарних укриттів служать лабораторії біологічного, ветеринарного профілю, фармацевтичного і мікробіологічного виробництва, мікроелектронного виробництва.

Це ламинарное обладнання конструктивно виконується за принципом «стерильна конструкція в старому приміщенні».

Наше Приватне підприємство Б.А.Т. готове під ваші вимоги спроектувати і виготовити необхідне обладнання.

Каркас ламинарного укриття зазвичай являє собою збірно-розбірну конструкцію зі сталі, покритої порошковою емаллю, на стаціонарних опорах і поворотних колесах для можливості його легкого переміщення.

Верхня частина ламінарного укриття являє собою фільтрувальний відсік з вмонтованими вентиляторами і фільтрами очищення повітря (НЕРА-фільтр і фільтр грубої очистки G4).

Для огорожі чистої зони використовуються гнучкі ПВХ ламелі. Ламелі бар'єру виконані на всю висоту чистої зони (до підлоги). Укриття оснащене LED лампою і органами управління з індикацією режиму робочого потоку (світловий сигнал про включення або поданні повітря і світловий сигнал при відключеному потоці або зупинці роботи).

Купити ламінарні укриття і чисті зони можна, оформивши замовлення через кошик або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

Інші товари з розділу "Лабораторне медичне обладнання", які можуть вас зацікавити, можна подивитися тут.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create