Електроактиватор ЕАВ 6 Жемчуг з блоком, купити

Електроактиватор ЕАВ 6 Жемчуг з блоком, купити
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M8718293
 
 

Опис товару:

Маса, не більше: 4 кг
Гарантія: 1 рік.

Електроактиватор типу ЕАВ призначений для очищення, стерилізації та наповнення води іонами кремнію, ємність 6 літрів. Призначений для сім'ї до 4-х чоловік.

Електролізери води «ЕКОВОД» являють собою фільтри наливного типу.

Примітно для цього обладнання то, що звичайна вода з крана стає вільною від небезпечних солей різноманітних металів, від шкідливої органіки. Під час процесу обробки води відбувається знищення всіх мікробів, також вона насичується силіціумом, який має цілющі властивості.

Апарати комплексного очищення води мають розумну ціну, довго справно працюють, не вимагають великих зусиль під час експлуатації. Крім того, немає потреби постійно здійснювати заміну використаних матеріалів. З плином часу зношується виключно кремнієвий електрод, за допомогою якого вода насичується іонами кремнію. Термін експлуатації такого обладнання не перевищує 2-4 років.

У камери обладнання заливається вода, але при цьому повинні бути дотримані умови: анодна камера заповнюється повністю, катодні - на 2 см менше. Потім агрегат накривають кришкою і включають в розетку, після цього спалахує електролампочка. Після закінчення процесу відбувається самовідключення фільтра, про яке сигналізує звуковий сигнал. Процедура очищення води в середньому займає від 20 хвилин до 1 години, все залежить від того, якої якості вода.

Переваги пом'якшувачів:
- наявність датчика контролю якості, за допомогою якого відбувається відключення при набуванні необхідних властивостей обробки води і включення аудіосигналу;
- не потрібно витратних матеріалів (картриджів, фільтрів та ін.) на весь час використання;
- протягом кожного приготування води користувач бачить, скільки осаду видалено з води, і може вилити його в каналізацію;
- гарантовані 100% якість води і повна електробезпека;
- поліпшується інформаційна якість води;
- підвищується насиченість води киснем;
- вода насичена іонами кремнію, що підвищує відновлювальний ефект;
- католіт - сильний радіопротектор, що захищає людину від радіоактивного зараження. Це робить таку воду необхідною всім, хто живе в зоні підвищеного радіоактивного забруднення.

Технічні характеристики
Ресурс: 10000 л.
Продуктивність: 6 л/год.
Напруга живлення: 220 В.
Середня потужність споживання: 0,9 кВт.

Ступінь очищення:
- від солей жорсткості - до 60%;
- від заліза, цинку, свинцю, нітратів (католіт) - 60%;
- від нітритів - 98%;
- від мікроорганізмів - 100%.

Після закінчення 5 років роботи електроактиватора зношується тільки кремінний електрод, який можна купити у нас і замінити.

Купити електроактиватор ЕАВ 6 Жемчуг з блоком для очищення води можна, оформивши замовлення через корзину. Ціна і наявність можуть бути уточнені у менеджера-консультанта.

Інформація про продавця:
04116, Україна, Київська, Київ, вул. Шулявська, будинок 20/22, офіс к.7-А
Надійний постачальник
З цим товаром купують:
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create