Фасад з керамограніту

Фасад з керамограніту
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00178295
 
 

Характеристики товара:

Виробник:
ИСК Малахит
Всі характеристики

Опис товару:

Зразком респектабельності в фасадних рішеннях є керамограніт.

ТОВ «ІБК Малахіт» проводить монтаж фасадів з керамограніту.

Ця практично вічна фасадна система є дійсно універсальним рішенням і ідеально підходить для облицювання великих площ, тому широко застосовується в системах навісних вентильованих фасадів.

Керамічний граніт має ряд переваг: надовго зберігає свій зовнішній вигляд і технічні характеристики, відповідає найжорсткішим вимогам, що пред'являються до облицювальних матеріалів фасаду.

Керамічний граніт виготовляється з суміші декількох сортів глини (у тому числі з каоліну - благородної білої глини), найчистішого кварцового піску, польового шпату, мінеральних добавок і фарбувальних пігментів. Унікальна технологія пресування і випалу дозволяє надати матеріалу прекрасні міцнісні властивості.

По твердості фасадний керамічний граніт перевершує всі відомі натуральні камені, і тільки трохи поступається самому твердому мінералу у світі, алмазу.

Переваги керамограніту:

• Висока морозостійкість;
• Велика щільність і однорідність, тому практично нульове водопоглинання;
• Висока зносостійкість;
• Довговічність;
• Хімічна інертність.

Важливо зауважити, що керамогранит - екологічно чистий будівельний матеріал, оскільки не виділяє ніяких речовин у навколишнє середовище навіть при серйозному нагріванні, а хімічна структура керамограніту і нульове водопоглинання є гарною запорукою бактеріостатичності, що важливо для фасадів. Чудова стійкість керамограниту до статичних і динамічних навантажень - це наслідок монолітності матеріалу. Керамічний граніт можна вважати практично вічним, бо при виробництві керамограниту на фасад пігментації піддається вся маса плитки на стадії підготовки, і малюнок керамограниту залишається незмінним як на поверхні, так і в глибині.

Багата палітра кольорів і відтінків керамограніту дає великий вибір для дизайнерських рішень, а в поєднанні з конструкцією навісного вентильованого фасаду, зовнішній вигляд будинків набуває свою індивідуальність.

За способами кріплення розрізняють приховану й відкриту системи кріплення керамограниту. Відкрита система значно дешевше прихованої (в 2 - 2,5 рази), але поступається прихованій в естетичності.

Видима система рекомендується для плитки малого та середнього розміру (це як правило обумовлено тим, що в такому випадку потрібно дуже багато кріпильних елементів, а це веде до значного збільшення вартості фасаду).

Для форматів від 45х90 і вище можливо запропонувати невидиму систему кріплення керамограниту.

Основні характеристики керамограніту:

• Товщина плити: 8мм, 9мм, 10мм.
• Розміри плити: 300мм. х 600мм., 400мм. х 400мм., 450мм. х 450мм., 600мм. х 600мм.
• Колір: моноколор, з розводами, з вкрапленнями, сіль-перець, з різними візерунками - вибирається по каталогам.
• Поверхня: полірований, неполірований
• Розрахунковий термін служби на відкритому повітрі: понад 50 років.

Інформація про продавця:
02092, Україна, Київська, Київ, вул. О. Довбуша, будинок 37
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create