PH метр

PH метр
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 18207623
 
 

Опис товару:

рH метр 009 - прилад для кислотно - основного виміру. Дозволяє визначити кислотний показник рН "аноліта" і лужний рН у "католіта"

Модель pH-метра чудово підходить для вимірювання рівня pH в будь-якому водному середовищі. Пристрій відрізняється швидкістю вимірювань і точністю. При покупці цього приладу є можливість заощадити на покупці купи паперових тестерів, точність яких сильно залежить від людського фактора, так, як не завжди вдається точно порівняти на око колір індикаторного папірця з колірною таблицею. Порядок вимірювань простий - занурте прилад електродом в рідину і показання pH відобразяться на екрані.

Інструкція по застосуванню:

Зніміть ковпачок, увімкніть pH-009 кнопкою ON / OFF і занурте в розчин до максимального рівня (до рівня закритої кришки).
Злегка помішуючи, дочекайтеся стабілізації показань на дисплеї.
Після використання промийте електрод від можливих забруднень і вимкніть прилад.
Зберігайте електрод з підкисленим буферним розчином в ковпачку з рН рівним 4.
Завжди закривайте ковпачком, якщо не користуєтеся pH метром.

Калібрування:

pH 009 відноситься до однокрапковим рН-метрів. Однокрапкові pH-метри, зазвичай калибруются фіксанали зі значенням pH рівним 4 або 6.86. Занурте рН-метр до максимального рівня в буферний розчин температурою 25 ° C і перемішайте розчин протягом 30 секунд. Дочекайтеся стабілізації вимірювання на дисплеї. Калібрування проводиться шляхом обертання настроечного гвинта за і проти годинникової стрілки до тих пір, поки показання приладу не співпадуть із значенням pH фіксанала. Обертання гвинта пересуває лінію pH приладу паралельно осі "реального значення pH" і завдання калібрування ph-метру досягнути збігу цих ліній. У хімічних лабораторіях належить калібрувати pH-метр раз в 2 тижні. Для акваріумістики цілком достатньо калібрувати pH-метр раз на пів року

Інформація про продавця:
04116, Україна, Київська, Київ, вул. Шулявська, будинок 20/22, офіс к.7-А
Надійний постачальник
 
 

Товари, які переглядали

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create