Дзеркало оброблене бурштином

Дзеркало оброблене бурштином
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00023176
 
 

Опис товару:

Бурштин є чудовим виробним матеріалом. Причому, його декоративність - це не ознака того, що з бурштину можна виготовити тільки ювелірні прикраси. У роботі з цим мінералом велику роль відіграють його фізико-хімічні властивості.
Застосування бурштину в промисловості обумовлено його низьким електричним опором, тому, бурштин широко застосовується у виготовленні ізоляторів. Покриття ізоляторів бурштиновим лаком, отриманим шляхом розчинення мінералу в бензолі, дозволяє зменшити їх електричні втрати.
Широку популярність здобула бурштинова кислота. Її медичне застосування досить широко - це чудовий енергостимулятор, що поліпшує роботу імунної системи і володіє захисною дією проти пухлин. Бурштинова кислота застосовується в гінекології, особливо після оперативного втручання.
Але, звичайно, декоративні властивості бурштину роблять його виключно придатним для виготовлення оточуючих нас речей, приємних і гарних подарунків, сувенірів. Це можуть бути різні речі, які можуть бути виготовлені з будь-яких інших матеріалів. Однак, виконані з бурштину, вони набувають декоративну та художню цінність. В основному, це «предмети престижу»: панно, столи для настільних ігор, інкрустовані бурштином. Також це шкатулки, янтарна посуд і т. п. красиві речі.
Купити сувеніри до Євро 2012 з бурштину пропонує Прядко, СПД.

Ціни на намиста від 15 грн. за 1 грам. (ціна залежить від ваги виробу).
Ціни на дерева від 800 грн. (ціна залежить від розміру дерева).
Ціни на сувеніри від 500 грн. (ціна залежить від розміру та складності роботи)

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 

Схожі товари

 

Товари, які переглядали

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create