Морозильна камера шокової заморозки

Морозильна камера шокової заморозки
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 02520548
 
 
  • Опис
 

Опис товару:

Морозильна камера шокової заморозки являє собою замкнутий теплоізольоване приміщення, обладнане холодильною установкою та системою внутрішнього переміщення заморожуваного продукту. Приміщення камери збирається з теплоізоляційних панелей на рамі - підставі. Камера оснащується спеціальними холодильними дверима для доступу всередину, системою повітряних шлюзів для вирівнювання тиску, системою зливу для відтаювання та миття обладнання, системою контролю температури і освітлення. Підлога усередині камери шокової заморозки посилена вологостійкою фанерою і рифленим алюмінієвим листом.

Установка шокової заморозки складається з шокфростера (випарника), компресора та конденсатора. Шокфростер встановлюється всередину камери, компресор - в безпосередній близькості від скороморозильної шафи або у спеціальному приміщенні, конденсатор - на вулиці або на даху будівлі.

Підлягає інтенсивному заморожування харчовий продукт подається з допомогою транспортера в швидкоморозильної шафи. Тривалість заморожування продукції залежить від виду і розмірів продукту, температури, швидкості і розподілу потоків повітря по камері. В охолоджуваному об'ємі камери шокової заморозки підтримується необхідна для шокової заморозки температура - від -25°С до -40°С - і створюється інтенсивна циркуляція холодного повітря. Рівномірність розподілу температури в холодильнику шокової заморозки залежить від місця розташування заморожуваного продукту і напряму повітряних потоків.
Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create