Насіння Гірчиця біла (Sinapis alba L.)

Насіння Гірчиця біла (Sinapis alba L.)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00027374
 
 

Опис товару:

Сидеральне (зелене) добриво на службі у городників.
Відноситься до сімейства капустяних (Brassicaceae). Має високу цінність не тільки як олійна, а й сидеральна культура. Насіння округле, блідо-жовтого кольору, гірке на смак. Маса 1000 насіння 4-7г. Стебло гіллясте, покрите жорсткими щетинками. Корінь - стрижневий.
Зелене добриво - це свіжа рослинна маса, закладається в грунт для збагачення її органічною речовиною і азотом. Цей прийом називають Сидерація, а рослини - сидератами. Коефіцієнт використання рослинами азоту сидератів (у перший рік дії) майже вдвічі більше, ніж азоту гною.
Використання гірчиці білої як сидерального добрива безціненне. Ця рослина дає велику кількість зеленої маси, за рахунок добреоблиствені, гіллястого стебла висотою від 40-90см. Насіння дуже швидко сходять, сходи з'являються на 7-й день після посіву. Норма висіву на 1 метр квадратний - 20-30г, на 1га від 18-20кг. Посів проводять як рядовим способом, так і врозкид. Глибина загортання насіння 2-3см, з обов'язковим каткуванням, для отримання більш своєчасних і дружніх сходів.
Рослини гірчиці добре конкурують з бур'янами, пригнічуючи їх ріст і розвиток, у тому випадку, якщо посіви не проріджені.

Інформація про продавця:
Надійний постачальник
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create